כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

אוכל מסעדות ומתכונים

אוכל בריא – אפשר גם טעים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

 

אלו החובבים אוכל בריא יוכלו להזמינו באמצעות אוכל משלוחים. הדבר אמור כמובן בעיקר לגבי חובבי אוכל בריא באיזור המרכז. אוכל בריא הניתן להזמנה על ידי משלוחים תל אביב כולל סוגים שונים של מאכלים צמחוניים או בשריים, חלביים , טריים ומבושלים המרכיבים חלק או יותר מאבות המזון החיוניים לגוף. באופן זה ניתן להזמין אוכל בריא באמצעות משלוחים תל אביב הכולל ירקות רבים, גבינות קשות, ביצים ולעומת זאת  - דגים, עוף ובשר.

 

אלו המזמינים למשל אוכל בריא כמו סלט הכולל שפע ירקות, יוכל ליהנות מרכיבים כמו ויטמינים ומינרלים במזון וגם נוגדי חמצון רבים. אם לסלט מצורפות גבינות מכל מיני סוגים , הרווח הוא כפול שכן מעבר לרכיבי הסלט, הגבינות מכילות גם הרבה סידן וחלבון. עוד אוכל בריא הניתן להזמנה דרך משלוחים תל אביב הוא מרקים המוכנים במסעדות ובשירותי הסעדה ביתית. המרק , בהיותו מבוסס על ירקות מספק גם הוא ויטמינים ומינרלים , ואם הוא כולל קרם חלבי או גבינה צהובה מרוויח הסועד גם חלבון וסידן מן הגבינה. על אחת כמה וכמה מהווה המרק אוכל בריא במידה והוא מבוסס על עוף, שכן אז מצויין הוא להצטננויות ומספק הנאה בימות החורף הקרים.

 

לגבי משלוחים תל אביב באזור המרכז , חלק מהמשלוחים ניתנים להזמנה בחלק או יותר משעות היממה, ויש מביניהם הניתנים להזמנה בכל שעות היממה. באופן זה, אם חשקה נפשכם באוכל איכותי וטרי לארוחת ערב לא מתוכננת או שאין לכם זמן להכין ארוחה לחברים או משפחה, תוכלו להשתמש בשירותי משלוחים תל אביב . ניתן להזמין דרך משלוחים תל אביב ארוחות של ממש וגם ארוחות חלקיות או עסקיות כמו מרק, סלט ושתייה, או הרכב עשיר יותר של ארוחה בשרית עם ירקות ומרק.

 

משלוחים תל אביב עשויים להציע משלוחים של אוכל בריא אך גם משלוחים של מזון מהיר המתאימים במיוחד לשעת חירום או לסתם ערב בו החלטתם להתפנק עם מאכלים כמו פיצה, בורקסים או המבורגר. עם זאת, יש לקחת בחשבון שניתן לבקש משירות המשלוחים לשים במזון כמויות של סוכר או מזונות עתירי שומן קטנים יותר או למשל להניח את הרטבים בצד כל שתוכלו עדיין לשלוט בכמות השומן והסוכר שבאוכל. 

 עוד כתבות :

» אוכל בטעם ביתי- גם טעים וגם בריא!

   המעבר אל בישול בריא ללא טרחה:    כולם יודעים שעדיף לגוף שלנו . בישול שאינו מטוגן הכולל מנות מכל קבוצות המזון . אבל המציאות לא תמיד מתאימה לשאיפה. כשעובדים מסביב לשעון מחוץ לבית ובתוך הבית אי אפשר להספיק הכל. יש סמכויות שכדאי ורצוי להאציל. יש מי שמתאים לה להכניס עוזרת בית ויש מי שמתאים לה לקנות אוכל שמבושל ומיוצג בתור בישול בריא. בזמן ההזמנה את יכולה להיות...

» בישול בריא – שיטות שימושיות

מגמת בישול בריא כבר אינה בגדר אופנה חולפת אלא עיקר הבישול במקומות רבים.מאז כניסתה של המודעות לבישול נטול שמן, דל בקלוריות, וכזה המכיל יסודות מזון בריאים בכמות גדולה ככל האפשר, מקפידים - לא רק בבישול הביתי אלא גם בבישול במסעדות, בתי מלון ומקומות עסקיים – על בישול בריא. ניתן למנות מספר שיטות בישול אוכל בריא הקשורות לא רק לאופן הבישול, הוספת החומרים והתיבול,...