עמוד הבית

איך לבחור טכנאי מזגנים מיומן- 10 טיפים עד לביקור הטכנאי !!!

דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

איך לבחור טכנאי מזגנים מיומן- 10 טיפים עד לביקור הטכנאי !!!

·         כאשר אתם זקוקים לשירות של טכנאי מזגנים לצורך התקנת או תיקון מזגן, ודאו שאתם מתקשרים עם איש מקצוע מיומן ולא "חובבן" שעלול לגרום יותר נזק מאשר להועיל. טכנאי מגנים בעל כתובת וטלפון רשומים וידועים.

·         לפני הזמנת התקנת מזגנים עשו סקר קצר כדי להחליט איזה טכנאי מזגנים להזמין.

ראשית נסו לקבל המלצה מהסובבים אתכם על טכנאי מזגנים, שעשה להם או לקרוביהם עבודה טובה, ולא פחות חשוב- בעלות סבירה !

·         רצוי לעשות סקר מחירים קצר באמצעות אתר זאפ, או אתרים של טכנאי מזגנים ולהתרשם הן מהעלויות שהם גובים, וכן לקרוא עליהם חוות דעת.

·         רצוי ליצור קשר עם טכנאי מזגנים שעובד במקום ידוע ומוכר, ולא כזה שייעלם לכם חמש דקות אחרי התיקון הלא מוצלח...

·         ביצוע התקנה או תיקון של מזגן אמורים לארוך זמן מסוים, אם אתם שמים לב שטכנאי המזגנים מתברבר, או שהוא לא יודע לתקן את התקלה, או שהוא מנסה "למרוח" אתכם ובינתיים חושב איך לצאת מזה. מה שבטוח מזגן מתוקן לא יהיה לכם

·         תוכלו לדעת אם הזמנתם טכנאי מזגנים טוב לפי קצב העבודה שלו, הפתרונות היצירתיים שימצא אם מדובר בהתקנה מסובכת של מזגן או בתיקון שמסתבך, וביכולת שלו לפתור את הבעיה בצורה מושלמת, בלי קיצורי דרך ולעשות עבודה יסודית.

·         אל "תקנו" כל הצעת מחיר של טכנאי מזגנים לתיקון תקלות, נסו לדבר קודם עם כמה מומחים כדי לקבל מידע על סוג התקלה ממנה סובל המזגן שלכם ועל התעריפים הנהוגים בתיקון של תקלה מסוג זה.

·         וודאו שאתם מזמינים טכנאי מזגנים מיומן ובעל ניסיון, ורצוי גם עם ידע על סוג המזגן הספציפי שלכם.

·         כשמדובר בהחלפת חלקים ע"י תיקון מזגנים במזגן שלכם, וודאו כי אתם מקבלים חלקים מקוריים ובעלי תו תקן.

·         ולסיום- ישנם טכנאי מזגנים מקצועיים ובעלי ניסיון, וכאלה ש"מתחזים" למקצועיים. ישנם טכנאים יקרים מאוד ויש כאלה שגובים עלות סבירה ומקובלת. אם תמצאו את טכנאי המזגנים שלכם לפי הטיפים שציינו כאן- תוכלו לצאת גם עם מזגן מתוקן באופן יסודי וגם בעלות נורמלית.

טכנאי מזגנים
זקוק לשירות טכנאי מזגנים ? 
מרכז המזגנים מפעיל שירותי טכנאי מזגנים בכל אזור המרכז , שירות מהיר אמין ומקצועי 
תיקון מזגנים 
מרכז המזגנים מספקת שירותי  תיקון מזגניםהתקנת מזגנים ומכירה של מזגנים , של החברות המובילות בתחום.

מרכז המזגנים מספק שירות באזור המרכז, השרון והשפלה : טכנאי מזגנים ברחובות, טכנאי מזגנים בראשון לציון, טכנאי מזגנים בתל אביב.


עוד כתבות :

» תיקון מזגנים יעיל לאורך זמן

תיקון מזגנים יעיל לאורך זמןבעשורים האחרונים, עם ההתקדמות המהירה בהתפתחות הטכנולוגיה ושכלולם של מכשירי חשמל רבים, עלייה ברמת החיים ואורח חיים שאינו מתפשר על פחות מרמת הנוחות הגבוהה ביותר, בכל בית אב או חברה, כל מפעל או מוסד מותקן מיזוג אוויר. למעשה, מזגנים נמכרים כיום במחירים נמוכים, כמו רב המכשירים בענף האלקטרוניקה והחשמל. רבים מהמזגנים הנרכשים על ידי...

» לימודי טכנאי מזגנים ופעולות

ישראל הקיצית הינה בעלת כמעט 10 חודשים חמים בשנה בהם מזגנים מופעלים כמעט ברצף, לפחות במקומות משרדיים וארגוניים עם אנשים רבים נוכחים אם לא בכל בית ובית. בתי ספר, משרדים, בנקים, חנויות ושאר מקומות מסחריים מפעילים מזגנים במשך עשרה חודשים בשנה, בעוצמה גבוה ונמוכה. עושה שתי פעולות, טכנאי מזגנים מתקין מזגנים וכן טכנאי מזגנים אף מתקן את המזגנים בפועל במקרה של תקלה...

» מקצועות העתיד

 מקצועות העתיד:לפני כמאה שנה לא הינו חולמים שיהיה לנו מכשירים חשמליים כגון מזגנים אשר באפשרותם לשלוט על הטבע במובן מסוים ולקבוע את המעלות של חלל מסוים אותו אנו רוצים לקרר.נושא מיזוג אויר התפתח מאוד בעשרים שנה האחרונות וכאשר יש דרישה לציוד חשמלי כך עולה גם הדרישה לתחזוקתו היום יומית לכן גם קיימת עליה במקצוע אשר מאוד נחוץ לתפעול ותיקון מערכות . עקב החור...