כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

איך לדרוש השתלת שיניים איכותית

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

התחרות הגוברת בענף השתלות השיניים מביא לתחרות מחירים בין רופאי השיניים

וחיפוש אחר חומרי גלם זולים יותר על מנת להציע מחיר זול יותר ללקוח.

התוצאות לא אחרו לבוא.

השתלות השיניים בישראל במצב הידרדרות, בתי החולים מדווחים על עלייה ניכרת בכמות המקרים של סיבוכים מהשתלות שיניים.

העלייה בכמות המקרים של סיבוכים בהשתלות שיניים נובעת בעיקר מכניסה של רופאי שיניים לא מקצועיים לתחום השתלות השיניים וכן מעלייה רבה בשימוש במעבדות ושתלים דנטלים וחלקי שיקום זולים ופחות איכותיים.

המצב הגיע לכדי כך שרופאי שיניים העוסקים בהשתלות שיניים משתילים שתלים דנטלים איכותיים רק למי שמוכן להוציא כסף נוסף. הם אומרים שקיימים שתלים דנטלים המיוצרים בארץ ויש שתלים דנטלים איכותיים יותר תוצרת חוץ אשר נבדלים רק בכך שעולים יותר כסף, ויותר מכך, יש אפליה בהשתלות שיניים על רקע סוציו-אקונומי, יש ערים שלמות בישראל שלא תמצא כמעט רופא שעושה השתלות שיניים שיציע לך שתל דנטאלי איכותי תוצרת חוץ כמו בעכו, חדרה, בת ים, לוד וכדומה. לעומת זאת, בערים כמו הרצלייה, חיפה, ירושלים, תל אביב, רמת השרון וכדומה תמצא רופאי שיניים רבים העוסקים בהשתלות שיניים שיציעו לך אופציה זו כאופציה איכותית יותר .

אתם עומדים בפני השתלת שיניים, בדקו את מקצועיות הרופא ושאלו אותו באיזה חומרים הוא משתמש, אל תתפשרו על בריאותכם - אתם לא קונים עוד איזו חולצה.


www.webix.name/dentist-recmmended

עוד כתבות :

» השתלת שיניים - בנושא הטיפול ועל העלות

השתלת שיניים זה המענה המוצלח ביותר לבעיית חוסר שיניים .זה הכי דומה למערכת השיניים הטבעיות. שיניים מושתלות נהיות חלק טבעי ממערכת השיניים ומתפקדות כשיניים לכל דבר. השתלות שיניים יכולות לפתור בעיות של כאבי שיניים ובעיות שונות .אבל ישנם גם כאלה המבקשים לשתול שיניים בשביל לשוות ארשת מחוייכת וחזות מושלמת. השתלות שיניים - אודות תהליך ההשתלה * השתלת שיניים...