כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

עיצוב הבית

אינסטלאטורים- המושגים שהכרחי לשמוע

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 


אינסטלאטור הוא בעל מקצוע העוסק בצרות המתייחסות לצנרת המים או לצנרת הניקוז. האינסטלאטור מטפל במספר נושאים, עיסוק בבעיות הקיימות וגם בחיבור מערכות צינורות עדכניות. היום בשביל לרכוש תעודת אינסטלאטור, צריך לקנות דעת בלימודים מיוחדים ולקבל דיפלומה. תפקיד האינסטלאטור השתפר מאוד במשך השנים , ועתה כדאי להצטייד בציוד אלקטרוני, חדשני ומתקדם.

אינסטלאטור- במה הוא מתעסק

 

•    פקקים בצינורות התיעול - מסיבה של התקבצות מרכיבים ושומנים שונים, מתגבשות סתימות בצנרת התיעול. לא תמיד מתאפשר לפתוח את הסתימות לבד, לעתים הרבה הכרחי לצלצל אל אינסטלאטור מיומן.

•    זרם של מים חלש בברזים שונים – בדרך כלל שטף המים ההבעייתי נהיה כתוצאה מאגירת טינופת בברזים. מעת לעת כדאי לפתוח את ראשי הברזים ולנקות אותם.

•    חסימות בצינור- הסתימות בצינור נהיות כפועל יוצא מהיאספות שיערות, לכלוכים שונים ובפרט הרבה שערות. בדרך כלל אלו סתימות לא מסובכות ואפשר לפתוח אותן באופן עצמאי.

•    טפטופי מים – דליפות מים כתוצאה מפיצוץ בצנרת או דליפה מאגן המים הקיים על גג הבית, אלו פרובלמות חמורות אשר רק שרברב מקצועי מסוגל לפתור אותן. נדרש לטלפן אל שרברב שיש לו סוג ציוד חשמלי שיכול למצוא פגמים ונזילות בלי לשבור ולהרוס הרבה כתלים .

 

אינסטלטורים – מהם הגורמים המתבקשים

•    המלצות עדכניות – לכל אחד מאתנו קיים בן משפחה שמכיר אינסטלאטור מנוסה ונאמן והוא יהיה מוכן לדבר טובות על אודותיו. גם באתרי המרשתת ובפורומים השונים הדנים בעניין, תהיו מסוגלים לגלות ידע שאפשר להאמין בו והמלצות ראויות. כשהרבה צרכנים נותנים המלצה על אודות אותו שרברב ,הגיוני שהוא איש מקצוע ותיק והוגן.

•     גובה התשלום – לפני שמטלפנים אל שרברב כדאי לערוך בדיקת שווקים ולערוך השוואת מחירים. לא בכל עת היקר הוא הרצוי ביותר.

•    המכשור – מכשור חדשני ומודרני מונע השחתה וסיבוך. הכרחי לבדוק אם האינסטלאטור מצויד בסוג ציוד מעודכן כמו ,לדוגמה, ביובית או מכשיר לחיפוש טפטופי מים.

•    ביטוח – רצוי לבחון אם האינסטלאטור מצויד בביטוח עצמי נגד התרחשות בלתי צפויה . הכרחי לא לשכוח כי משימת בעל המקצוע יש בה סכנה, לעתים, משום כך חיוני שיהיה ברשותו ביטוח נגד מקרים בלתי צפויים.

•    לכל בעל מקצוע יש את הנושא אשר בו הוא מיומן . מהותי לבכר אינסטלאטור המומחה בבעיה שלכם.

אינסטלאטור - מה מומלץ להבחין

•    כלכלי להזמין שרברב ביום ולא בלילה . בשעת הלילה המחירים עולים בשיעור גדול, לכן, אם אפשר לעכב את תיקון הליקוי למשך היום , רצוי מאוד.

•    בעת שמזמינים בעל מקצוע , הכרחי להצטייד בהרבה אורך רוח . צריך להבין כי פעולת האינסטלטור יוצרת , הרבה פעמים, רעש ולכלוך.

•    בזמן שמתקשרים אל שרברב, רצוי להימצא בדירה ולפקח על מלאכתו. כך נבחין כי השרברב מתפקד באופן הולם והוא לא מושך את זמן העשייה.עוד כתבות :

» כיצד נבחר אינסטלטור?

כיצד נבחר אינסטלטור?אנו ממליצים להשתמש בקריטריונים שאנו מביאים לכם במאמר זה מכיוון שאלו קריטריונים שנבדקו ואנו בטוחים שהם יעזרו לכם למצוא את בעל המקצוע האידיאלי לכם. מחיר: קודם כל אנו ממליצים לכם לקבוע לעצמכם רף מחיר כלשהו שאותו אתם מחליטים שאתם לא הולכים לעבור לאורך כל הדרך של הוצאת הכספים על שירותי האינסטלציה. שלב זה מאוד חשוב כי מתי שתציבו לעצמכם רף...

» כיצד אבחר אינסטלטור טוב?

כל אחד צריך שיהיה לו בארנק שם או שניים של אינסטלטור טוב. מבין כל התיקונים שיכולים בעלי בית להזדקק להם, אינסטלציה הוא אחד התחומים המרכזיים. לא משנה אם צריך להחליף ברז דולף, או צנרת, הכתובת היא אחת- אינסטלטור. איך מוצאים אינסטלטור? נכון לומר שהדבר החשוב ביותר כאשר מחפשים אינסטלטור הוא לחפש אחר איש מקצוע שהוא גם מקצועי וגם אמין. לא כל יתאים לכל עבודה. רוב...

» אינסטלאטורים- מנהלי מקצוע חיוניים

// אינסטלאטור הוא אדם הפועל בטרדות השייכות למערכות המים או לצנרת הביוב. בעל המקצוע פועל בכמה עניינים, טיפול בתקלות נמצאות וגם בהרכבת מערכות צינורות חדישות. בזמננו כדי לרכוש דיפלומת בעל מקצוע, צריך להיות תלמיד בלימודים מיוחדים ולהוציא תעודה. מקצוע השרברב התפתח בצורה משמעותית במשך השנים , ועתה מומלץ להיות מצויד במכשור חשמלי, מודרני וחדשני. אינסטלאטור- מה...

» ביובית - לעבודה איכותית ומקצועית

 ביצוע פתיחת סתימות בניקוז הביוב בשכונה הוא תהליך לא פשוט אשר מצריך ידע ומיומנות בתחום כמו כן ציוד כגון משאית ביובית אשר באמצעותה ניתן לבצע מסיבית באמצעות יצירת לחץ גדול ביותר ולשאוב כמות אדירות של ביוב תוך זמן קצר ביותר.לא בכל מצב אנו נזדקק למשאית ופעמים רבות אינסטלאטור יכול לפתוח סתימה בכלות באופן עצמאי. לרוב היא משמשת לפתיחת סתימות קשות וכאשר יש צורך...