כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בית, משפחה, חיות בית

אינסטלאטורים- מנהלי מקצוע חיוניים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 


אינסטלאטור הוא אדם הפועל בטרדות השייכות למערכות המים או לצנרת הביוב. בעל המקצוע פועל בכמה עניינים, טיפול בתקלות נמצאות וגם בהרכבת מערכות צינורות חדישות. בזמננו כדי לרכוש דיפלומת בעל מקצוע, צריך להיות תלמיד בלימודים מיוחדים ולהוציא תעודה. מקצוע השרברב התפתח בצורה משמעותית במשך השנים , ועתה מומלץ להיות מצויד במכשור חשמלי, מודרני וחדשני.

אינסטלאטור- מה העיסוקים הבסיסיים של שירותיו

•    סתימות בצנרת הביוב - מחמת התקבצות חומרים וסוגי שומנים מסוגים שונים, מתגבשות סתימות במערכת האינסטלציה. לא תמיד אפשרי לפתוח את הסתימות לבד, לעתים הרבה נדרש לטלפן אל אינסטלאטור מיומן.

•    קילוח מים איטי בברזים שונים – באופן כללי קילוח המים ההחלש נוצר כתוצאה מהתרבות לכלוך בראש הברז. מפעם לפעם כדאי להסיט את ראשי הברזים ולשטוף אותם.

•    פקקים בצינור- הבעיות בצינור נוצרות כתוצאה מאגירת רפש, לכלוכים שונים ובייחוד הרבה שיער. באופן כללי אלה חסימות לא מורכבות ואפשרי לפתוח אותן לבד.

•    נזילות – טפטופים של מים כפועל יוצא מביקוע בצינורות או חלחול מדוד המים הנמצא על הגג, אלו בעיות מסובכות שרק שרברב בעל מקצוע מסוגל לסדר אותן. הכרחי להתקשר אל איש מקצוע שיש לו ציוד חדשני שיהיה יכול למצוא ליקויים וודליפות בלי לפגוע ולהרוס הרבה צינורות .

 

אינסטלטורים – היאך נבכר את הטוב יותר מכולם

•    המלצות מחברים – לכל מי מעמנו קיים מכר היודע על בעל מקצוע מוכשר ונאמן והוא יהיה מוכן לשמש כממליץ עליו. גם באתרי הרשת ובפורומים השונים הדנים בנדון, תוכלו לראות ידע אותנטי והנחיות מעולות. בזמן שכמה לקוחות ממליצים בדבר אותו בעל מקצוע ,מתאים שהנ"ל בעל מקצוע ותיק וישר.

•     גובה התשלום – לפני שמטלפנים אל שרברב חשוב לבצע סקר שוק ולערוך השוואת מחירים. לא בכל זמן היקר ביותר הוא המעולה יותר מכולם.

•    סוג המכשור – סוג ציוד חדשני ומודרני ימנע השחתה ולכלוך. חיוני לבדוק אם בעל המקצוע מאובזר במכשור חדיש כמו ,למשל, ביובית או ציוד לזיהוי נזילות מים.

•    ביטוח – ראוי לברר אם בעל המקצוע מצויד בביטוח עצמי נגד תאונות . כדאי להבין כי עבודת בעל המקצוע יש בה סכנה, במצבים מסוימים, ולכן חיוני שיהיה לו ביטוח נגד התרחשויות בלתי צפויות.

•    לכל שרברב יש את השטח שבו הוא מנוסה . מומלץ לברור בעל מקצוע המומחה בתקלה שלכם.

אינסטלאטור - כמה דברים שדרוש להיות מודע אליהם

 

•    מומלץ להתקשר אל שרברב במשך היום . בשעת החשכה המחירים עולים מאוד, כיוון שכך, אם מתאפשר להשהות את התיקון של הליקוי למשך היום , רצוי.

•    כשמתקשרים אל שרברב , חשוב להיות עם הרבה אורך רוח . הכרחי לזכור כי עבודת השרברב יוצרת , פעמים רבות, שאון ולכלוך.

•    כאשר מתקשרים אל בעל מקצוע, ראוי להיות בבית ולהסתכל על עשייתו. כך נהיה בטוחים כי המומחה פועל כמו שצריך ואינו מושך את זמן הפעולה.

 עוד כתבות :

» כיצד נבחר אינסטלטור?

כיצד נבחר אינסטלטור?אנו ממליצים להשתמש בקריטריונים שאנו מביאים לכם במאמר זה מכיוון שאלו קריטריונים שנבדקו ואנו בטוחים שהם יעזרו לכם למצוא את בעל המקצוע האידיאלי לכם. מחיר: קודם כל אנו ממליצים לכם לקבוע לעצמכם רף מחיר כלשהו שאותו אתם מחליטים שאתם לא הולכים לעבור לאורך כל הדרך של הוצאת הכספים על שירותי האינסטלציה. שלב זה מאוד חשוב כי מתי שתציבו לעצמכם רף...

» כיצד אבחר אינסטלטור טוב?

כל אחד צריך שיהיה לו בארנק שם או שניים של אינסטלטור טוב. מבין כל התיקונים שיכולים בעלי בית להזדקק להם, אינסטלציה הוא אחד התחומים המרכזיים. לא משנה אם צריך להחליף ברז דולף, או צנרת, הכתובת היא אחת- אינסטלטור. איך מוצאים אינסטלטור? נכון לומר שהדבר החשוב ביותר כאשר מחפשים אינסטלטור הוא לחפש אחר איש מקצוע שהוא גם מקצועי וגם אמין. לא כל יתאים לכל עבודה. רוב...

» אינסטלאטורים- המושגים שהכרחי לשמוע

// אינסטלאטור הוא בעל מקצוע העוסק בצרות המתייחסות לצנרת המים או לצנרת הניקוז. האינסטלאטור מטפל במספר נושאים, עיסוק בבעיות הקיימות וגם בחיבור מערכות צינורות עדכניות. היום בשביל לרכוש תעודת אינסטלאטור, צריך לקנות דעת בלימודים מיוחדים ולקבל דיפלומה. תפקיד האינסטלאטור השתפר מאוד במשך השנים , ועתה כדאי להצטייד בציוד אלקטרוני, חדשני ומתקדם. אינסטלאטור- במה הוא...

» ביובית - לעבודה איכותית ומקצועית

 ביצוע פתיחת סתימות בניקוז הביוב בשכונה הוא תהליך לא פשוט אשר מצריך ידע ומיומנות בתחום כמו כן ציוד כגון משאית ביובית אשר באמצעותה ניתן לבצע מסיבית באמצעות יצירת לחץ גדול ביותר ולשאוב כמות אדירות של ביוב תוך זמן קצר ביותר.לא בכל מצב אנו נזדקק למשאית ופעמים רבות אינסטלאטור יכול לפתוח סתימה בכלות באופן עצמאי. לרוב היא משמשת לפתיחת סתימות קשות וכאשר יש צורך...