כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בית, משפחה, חיות בית

אירועים מדהימים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
החתונה בפתח? איפה עדיף לעשות זאת? רצוי לקרוא לעומק על כל הפרטים המשמעותיים בנושא אירועים מדהימים... עכשיו בואו להכיר את התחום של האירועים והחתונות: לוקיישן, מארגני חתונות וקייטרינג!

מצאתם כבר אולם אירועים?

הפרט הראשון שיש לשקול, הוא כמובן אולם הארועים בו תתקיים החגיגה. אולי זה יהיה אולם אירועים, ויכול דווקא להיות שזה יהיה באוויר הפתוח. רק אחרי בחירת המקום בו יתקיים האירוע, אפשר לקבוע ברצינות את תאריך האירוע, סוג החתונה ולבצע בחירה של כל אותם הפרטים הזעירים שיעזרו לעשות את היום הגדול לחוויה בלתי נשכחת. אתם מוכנים להתחיל לתכנן?

על פי איזה קריטריונים מחליטים על מיקום לחתונה? חייבים אירוע בטבע?

הרבה זוגות שמתחתנים מתחבטים חודשים רבים עד שהם סגורים על עצמם, וזאת בשל סיבות טובות. אולמות חתונה הינם שונים בכל מיני דברים; כמות המוזמנים המקסימאלית, העיצוב במקום, סגנון הגשת האוכל וכמובן המיקום בארץ. צריך להחליט מבעוד מועד איזה ארוע אתם רוצים לארגן, זה יסייע רבות לכם בחיפוש של אולם האירועים המושלם…

כשאתם באים לאולם ארועים על מנת לבחון מבפנים, כדאי לשים לב לפרטים האלה: האולם נראה בכלל נקי וסטרילי? המקום בכלל יספיק למספר האורחים? כמה מגישים יש במקום? איש לא אוהב עכברים שמסתובבים בין האורחים או שירות רע... כדי להישמר מפני פאשלות של הרגע האחרון, רצוי לשים לב שאתם מביעים בקול את הספקות והשאלות שמעניינות אתכם!

כשמתכננים אירוע - לא כדאי לעשות טעויות...

חתונה תעברו פעם אחת בלבד (זו לפחות השאיפה...), מהסיבה הזו פה אין מקום לפאשלות. חייבים לדעת איך עושים את החתונה? הכי כדאי לא להתפשר לעולם על דברים קטנים! דהיינו, בהנחה ואתם רוצים אירוע רומנטי, מגיע לכם ללכת על זה…

מוכנים להמשך?

בהנחה וכבר מצאתם אולם אירועים - אתם יכולים לשקול לעומק את כל הדברים האחרים. למשל, סוג של עיצוב אירועים מקצועי... אם עוד לא שמעתם שיש כזה דבר, מדובר על אומנות במלוא מובן המילה. בעזרת מומחים אמיתיים שיש להם מעט ניסיון בעיצובים וחן, אפשר בלי בעיה לדאוג לכך שהארוע שתחגגו יהיה הכי מנקר עיניים ואוריגינאלי. על ידי שימוש בסידורי פרחים טריים, רק דוגמא קטנה, באפשרותכם לשדרג בדקה את הרקע של הארוע. המוזמנים שלכם שיבואו לארוע ירגישו מההתחלה שהם חלק מאיזשהו ארוע מהמם ויחגגו כפי שעוד לא יצא להם עד כה... אולי זה יהיה האירוע שלכם!

רק לאחר שסיימתם עם ענייני העיצוב, ניתן לטפל בפרטים נוספים…

לאנשים רבים יצא בטח מתישהו בחייהם להגיע לאירוע. ארועים אלה נראים בנאליים - אוכל חשוד, שתייה זולה וגימיקים חרושים. על מנת לתכנן אירוע לגמרי שונה, ישנו צורך במעט השקעת משאבים ואפילו יצירתיות. באופן זה, ירכלו על הארוע שערכתם גם חודשים אחרי... רוצים לדעת יותר על מתחתנים 2010?

איזה אוכל כדאי להגיש?

בעבור מרבית האורחים החלק הכי מעניין הוא האוכל שתגישו בחתונה. בחירת שירות הקיטרינג תשפיע רבות על הזכרון מאותו ארוע, בגלל זה לא כדאי לזלזל בבחירה זו. רצוי להשתדל לבחור רק בקייטרינג לפי המלצה וצלחות בגודל סביר. אין מישהו שבאמת מעריך אוכל מטוגן בטעם רע או אחד שבא בצלוחיות מיניאטוריות. שווה מאוד להוציא עוד קצת כסף כדי לדעת שהאוכל יהיה טעים ומספק!

מה לגבי ארגון חתונה? דיג'י כבר השגתם?

רק לאחר שהלעטתם את המוזמנים, אפשר להעסיקם, וקיימות שפע של דרכים בשביל זה. אז במה מתחילים? אין אופציה לתכנן חגיגה משובחת ואפילו לא להזכיר דיג'יי. לא בא לכם לבחור דיג'י מומחה? עם אחד כזה אפשר להקפיץ ולשמח את כל המוזמנים לאורך החתונה... עליכם להחליט במהרה על סוג מוסיקה שאתם אוהבים, ואת כל השאר יבצעו בשבילכם.

אחרי שקראתם את המאמר, תכנון והרמת אירוע יהיה פשוט מאוד... לעצות, טיפים וקריאה נוספת - בקרו באתר http://www.neotk.co.il/. מזל טוב!