כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

עיצוב הבית

בחירת מטבחי יוקרה

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

בעבר, למטבח היה שימוש אחד עיקרי - חדר, או לפעמים אפילו סתם פינה קטנה בבית, שכל יעודו הוא הכנת מזון. הרהיטים והחפצים במטבח היו כולם ייעודיים לבישול ואפיה, בעוד שיופי ועיצוב היו אך ורק בשאר חדרי הבית.
 
אבל המטבחים של היום, זה כבר לא מה שהיה פעם. כיום, בבתים רבים, ישנם מטבחי יוקרה, שמחזירים את המטבח אל המקום הראוי לו -  החדר המרכזי בבית, וכיאה לחדר מרכזי, מטבחי יוקרה כוללים בתוכם רהיטים וחפצים רבים המשמשים למגוון שימושים, ולא רק לאפייה ובישול בלבד, אלא גם לפעילויות הנאה ופנאי: שיחה עם בני הבית על כוס קפה (אפשר גם בלי), צפייה בטלוויזיה, או אפילו עבודה מול המחשב. ובאמת, כשהמטבח נעים ומזמין כל כך, לא פלא שהוא הופך להיות החלק המרכזי בבית..
 
אז מה הופך את מטבחי יוקרה למקום נעים ומרכזי בבית?
זו ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. עיצוב מטבחי יוקרה כולל בתוכו מגוון אפשרויות עיצוב - החל מהמראה הכללי, דרך החומרים האיכותיים ועד לדיוק בפריטים הקטנים, כל אלו יחד משווים למטבחי יוקרה את האופי הרצוי לבחירתו של כל לקוח, באיכות ללא פשרות.
 
אנו רגילים לחשוב על מטבח לפי תבניות מוכרות וישנות - צורת 'ר' או צורת 'ח', ארונות עמוסים בכל מקום ללא חן, שיש במספר גוונים מצומצם, ומספר חפצים מוגבל וייעודי לבישול בלבד. בעיצוב מטבחי יוקרה אפשר לצאת מהקופסא, ולבחור למטבח צורה משלו, שמחזירה את המטבח למרכז הבית -  למשל מטבח מעגלי, או מטבח עם אי קטן במרכז המאפשר גישה נוחה מכל מקום בחדר, ומגוון אפשרויות איחסון נוחות ומלאות חן, שמאפשרות למטבחי יוקרה להכיל בתוכם את כל מה שהופך אותם למרכזיים כל כך בבית, מבלי לפגום בתחושת המרחב במטבחי יוקרה.
מטבחי יוקרה כוללים חומרים איכותיים המשווים למטבח את המראה היוקרתי שלו - הן בגוון הצבעים והן באיכות הגימור של העבודה.
 
וכמובן - ישנם הפריטים הקטנים שמוסיפים המון ועושים את המטבח לחלק מהמטבחים המכונים מטבחי יוקרה - ידיות מעוצבות לרהיטים, משטחי ישיבה ייחודיים כגון ספסלי ישיבה או כסאות בר, הכל בהתאם לאופי המטבח ולאופי הדיירים שבו.
עוד כתבות :

» מטבחים – קניה,שיפוץ, עיצוב

מטבחים של היום אלה לא מטבחים של פעם. אסטטיקה מזמן כבר גברה על יעילות ופונקציונאליות פרופר. ממקום שבו מבשלים אוכל למשפחה, כמו שהיה נתפס המטבח פעם, הוא הפך להיות לחלל המעוצב, המושקע והמאובזר ביותר בכל הבית. קניית מטבח כיוםהיום היצע של מטבחים לקניה ולבניה הוא אדיר, מגוון גדול מאוד של דגמים שונים בעיצובים שיתאימו לכל דרישה של הצרכן עומדים לבחירתכם. סגנונות...