כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

Populary - פרסום מאמרים

ביובית - לעבודה איכותית ומקצועית

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

 

ביצוע פתיחת סתימות בניקוז הביוב בשכונה הוא תהליך לא פשוט אשר מצריך ידע ומיומנות בתחום כמו כן ציוד כגון משאית ביובית אשר באמצעותה ניתן לבצע פתיחת סתימות מסיבית באמצעות יצירת לחץ גדול ביותר ולשאוב כמות אדירות של ביוב תוך זמן קצר ביותר.

לא בכל מצב אנו נזדקק למשאית ביובית ופעמים רבות אינסטלאטור יכול לפתוח סתימה בכלות באופן עצמאי. לרוב היא משמשת לפתיחת סתימות קשות וכאשר יש צורך לשאוב כמות גדולה של ביוב. ביובית יכולה בדקה אחת לשאוב המון ליטרים.

רק באמצעות ביובית ניתן לשאוב כמות גדולה של ביוב מכיוון שיש לה מיכל אכסון ענק אשר באמצעותו ניתן לאגור ביוב.

יש פעמים שאנחנו לא צריכים כלל להזמין שירותי אינסטלציה כגון ביובית על מנת לבצע פתיחת סתימות. יש מצבים שפשוט יש פסולת אשר מתנקזת במקום אחד כגון ניקוז המים במקלחת וניתן בקלות על ידי פינוי פסולת לפתור את הבעיה בצורה מהירה ובכך לחסוך כסף וזמן.

כמובן שתמיד עדיף להיעזר באיש מקצוע אך יש פעמים שפשוט אנחנו לא מודעים ליכולות שלנו. פינוי פסולת הוא יכול להיות לא נעים אך פשוט למדי לביצוע.

לדוגמה:

לפני כשנה הזמין אחד מדיירי הבניין ברמת גן שרותי אינסטלציה. כאשר האינסטלאטור הגיע לביתו של מבקש השרות ושאל אותו מה קרה? בתשובתו של הלקוח ניתן היה להבין כי צריך לבצע פתיחת סתימות בדירה. לאחר בדיקה מהירה ראה האינסטלאטור שבמקלחת יש פקק של שמפו אשר סותם את ניקוז המים ויוצר את הסתימה ובגלל זה המים בעצם לא יורדים.

התקלה נפטרה לאחר שתי דקות בהם ביקר האינסטלאטור והלקוח חויב רק על קריאת שרות בלבד. כמו כן ניתן היה להבין ממנו כי רצה להזמין ביובית על מנת לפטור תקלה שנפטרה כעבור כמה דקות בודדות.

לפני שאתם מזמינים אנשי מקצוע, תאמינו בעצמכם ותבדקו מה ניתן לעשות טרם ביצוע קריאה במרכז שרות. הרבה פעמים הפתרון ממש פשוט וניתן לפתור אותו לבד בבית. גם אם לא מצליחים לפתור תקלה לבד, אפשר לשאול חברים או מכרים.

בסופו של דבר אין תקלה שלא ניתן לפתור.
עוד כתבות :

» אינסטלאטורים- מנהלי מקצוע חיוניים

// אינסטלאטור הוא אדם הפועל בטרדות השייכות למערכות המים או לצנרת הביוב. בעל המקצוע פועל בכמה עניינים, טיפול בתקלות נמצאות וגם בהרכבת מערכות צינורות חדישות. בזמננו כדי לרכוש דיפלומת בעל מקצוע, צריך להיות תלמיד בלימודים מיוחדים ולהוציא תעודה. מקצוע השרברב התפתח בצורה משמעותית במשך השנים , ועתה מומלץ להיות מצויד במכשור חשמלי, מודרני וחדשני. אינסטלאטור- מה...

» אינסטלאטורים- המושגים שהכרחי לשמוע

// אינסטלאטור הוא בעל מקצוע העוסק בצרות המתייחסות לצנרת המים או לצנרת הניקוז. האינסטלאטור מטפל במספר נושאים, עיסוק בבעיות הקיימות וגם בחיבור מערכות צינורות עדכניות. היום בשביל לרכוש תעודת אינסטלאטור, צריך לקנות דעת בלימודים מיוחדים ולקבל דיפלומה. תפקיד האינסטלאטור השתפר מאוד במשך השנים , ועתה כדאי להצטייד בציוד אלקטרוני, חדשני ומתקדם. אינסטלאטור- במה הוא...