כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

רכב, הובלות ושינוע

ביטוח הובלות – למה הוא כל כך חשוב?

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

כולנו נזקקים לשירותי הובלות מדי פעם, אם לשם העברת דירה, משרד, חברה, מפעל או סתם עבור הובלות קטנות לכל מטרה. בדרך כלל, באמצעות חברת הובלות אנו מעבירים ציוד יקר ובעל ערך, שלא היינו רוצים שייגרם לו כל נזק במהלך המעבר. בראש ובראשונה, על מנת למנוע זאת, יש לבחור חברת הובלות מנוסה ומקצועית, אשר תבצע הובלות בכלי רכב מתקדמים ותספק מכלול שירותים המותאמים בדיוק עבור הצרכים שלכם, ביטוח הובלות, חומרי אריזה ועוד. חברת הובלות בלתי מקצועית עלולה לגרום נזק לרכוש שלכם במהלך ההובלה וחבל – הרי מדובר ברכוש שעמלתם קשה מאוד על מנת להשיגו.

גם אם בחרתם חברת הובלות מקצועית ביותר, הדרך הטובה ביותר להיות שקטים כי הרכוש שלכם נמצא בידיים טובות היא באמצעות ביטוח הובלות. כידוע, תאונות יכולות לקרות. אם חלילה במהלך הובלות מעורב כלי הרכב בתאונה ונזק נגרם לרכושכם? אם במהלך המעבר הרכוש נופל או נשבר? ביטוח הובלות יבטיח לכם כיסוי ביטוחי ויחזיר לכם את כספכם במקרה הצורך, עבור כל נזק שנגרם לרכוש שלכם.

 

ביטוח הובלות – באחריות מי?

 

גם אם יש לכם פוליסת ביטוח על תכולת הדירה, המשרד או החברה, היא ברוב המקרים לא מספקת כיסוי ביטוחי במקרים בהם נגרם נזק לרכוש במהלך הובלות. רכישת ביטוח הובלות היא באחריות חברת ההובלה. בפועל, לא חלה חובה על חברת הובלות לרכוש פוליסת ביטוח הובלות ולכן, חשוב שתבדקו את הנושא לפני שאתם חותמים חוזה עם חברת הובלות. בנוסף, בדקו מהו סכום הכיסוי שמספק ביטוח הובלות של החברה.

ביטוח הובלות לרוב מעיד על מקצועיותה של החברה. באופן עקרוני, במידה ונגרם נזק לרכוש במהלך הובלות, חברת הביטוח של המוביל תכסה את הנזק, בהשתתפות עצמית של המוביל (בהתאם לתנאי הפוליסה). כך שאתם כלקוחות, מבטחים את הרכוש שלכם בעת ביצוע הובלות על ידי חברה המחזיקה בביטוח הובלות. במידה וייגרם נזק ואין ברשות החברה ביטוח הובלות, אתם תצטרכו לשאת בנזקים. לכן, מאוד חשוב לברר פרט זה לפני החתימה על החוזה.

 

קבוצת יששכר – ביטוח הובלות מקיף

 

חברת הובלות האחים יששכר מספקת שירותי הובלות בכל רחבי הארץ, בכל סדר גודל ולכל מטרה. החברה מספקת ללקוחותיה ביטוחי הובלות מקיפים ביותר, לכיסוי תכולה מכל סוג ובכל סדר גודל. לפני חתימת חוזה הובלות עם קבוצת יששכר תוכלו לצפות בפוליסות הביטוח בהן מחזיקה החברה. חברת הובלות האחים יששכר מספקת מלבד שירותי הובלות מקצועיים ביותר, גם שירותי אחסנה מתקדמים. גם עבור תכולה המאוחסנת במחסני החברה, מכל סוג ובכל סדר גודל, מחזיקה החברה בכיסוי ביטוחי מקיף.

לסיכום, לפני שאתם בוחרים חברת הובלות לביצוע הובלות מכל סוג, בדקו האם החברה מספקת ביטוח הובלות. ביטוח הובלות יאפשר לכם לישון בשקט ולדעת כי הרכוש שלכם נמצא בידיים טובות.