כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בית, משפחה, חיות בית

ד"ר פוליש - ניקיון בתים לאחר שיפוץ, הסוד הוא במקצועיות

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
ידוע לכל שהתחושה שבכניסה לבית משופץ מהיסוד, מזכירה את התחושה אשר עוברת באנשים אשר נכנסים לראשונה לדירה חדשה. גם הכניסה לדירה המשופצת וגם לזו החדשה, ההתרגשות היא עצומה. ההבדל הגדול בין השתיים הוא שבדירה החדשה, קניתם גם דירה נקייה, לעומת הדירה המשופצת אשר מתקבלת לידיכם לרוב מלאת אשפת שיפוץ ולכלוך.
במאמר שלפניכם ד"ר פוליש יעמוד על הקשיים הנעוצים בניקיון בתים שעברו שיפוץ ונתייחס לדרך שבה ניתן להתגבר עליהם בצרה הטובה ביותר.סיימתם לשפץ? עכשיו מתחילים לעבודעל פי רוב, בית שעבר שיפוץ יסודי דורש מבעליו ניקיון לא פחות יסודי. לא מדובר על עוד טאטוא בודד או על הסרת אבק סטנדרטית כי אם במלאכת ניקיון משמעותית וחיונית. כך למשל, סביר להניח כי בשלב זה או אחר תאתרו כתמי צבע כאלה או אחרים החייבים בהסרה מיידית בטרם יתייבשו לחלוטין.
בל נשכח גם את הנסורת הבלתי נגמרת שתמצאו בקלות יתרה בכל חדר בו הותקנו ארונות או מדפים חדשים. לבסוף, אל לנו להתעלם מהכתמים הקטנים על גבי אריחי הרצפה – פועל יוצא של מריחה אל מחוץ לקווי ההפרדה.
במילים אחרות – כותב דוקטור פוליש  הזמן קצר והמלאכה מרובה. אז מה עושים?האלטרנטיבה הטובה ביותר - חברת ניקיון.כפי שניתן ללמוד מהפסקה הקודמת, ניקיון דירה או בית שזה עתה עברו שיפוץ הוא אינו דבר של מה בכך ועל כן הוא דורש תשומת לב מיוחדת. שכירתה של חברת ניקיון המתמחה בניקוי בתים לאחר שיפוץ הינה בבחינת הכרח לאור העובדה כי רק חברת ניקיון מקצועית ואיכותית תצליח לעשות סדר בבלאגן ולנקות את הבית שלכם כמו שצריך.להזכירכם, בזמן מעבר לדירה ששופצה הרגע, יש לכם על הראש לא מעט סידורים ובירוקרטיה ולא בטוח שיהיו לכם הזמן והכוחות לניקיון אמיתי.
הכנסת הציוד אל הבית החדש לוקחת הרבה זמן שלא תמיד יש לכם אותו. אם תרצו בנוסף לכך גם לנקות את הבית - הדבר בטוח לא יהיה יסודי כמו אם היה מבוצע על ידי חברת ניקיון אשר משתמשת בכוח אדם רב יותר וחומרי ניקיון מקצועיים.לסיום, תזכרו שגם אם יש לכם את החומרים והזמן, חברת ניקיון תמיד תבצע את העבודה בצורה מקצועית יותר וללא נזקים, דבר חשוב במיוחד לאחר שהשקעתם כל כך הרבה כסף על השיפוץ עצמו.אשר על כן, עשו לעצמכם טובה גדולה ובפעם הבאה בה תזדקקו לשירותי ניקיון אחרי שיפוץ – אל תתפשרו - ופנו בהקדם לחברת ניקיון מקצועית ויסודית שתהפוך את ביתכם למקום שנעים לחיות בו.

עוד כתבות :

» דוקטור פוליש - כללים חשובים לניקיון משרדים

אין זה סוד כי לחזות העסק יש השפעה רבה על הביצועים שלו. כאשר מדובר במשרד אשר יש בו קבלת קהל ו/או לקוחות, ברור כי יש להקפיד על חזות ייצוגית, מרשימה ונקייה. הניקיון הוא חלק מהרושם הראשוני שיוצרים עם הלקוח הפוטנציאלי. אולם, לא רק עבור לקוחות חשוב הניקיון. כאשר סביבת העבודה ראויה, נקיה וטובה, כך גם היעילות של העובדים. עובד אשר נעים לו להגיע אל המשרד והוא מרגיש בו טוב...

» ד"ר פוליש - לשמור על הבית בקלות - זה אפשרי

 לא בכדי מקדישים רבים מאיתנו שעות לא מבוטלות לניקוי הרצפה בביתנו. הסיבה לכך היא שהרצפה היא במידה רבה הראי של הבית. אם הרצפה נראית טוב סביר להניח שכך גם הבית. על מנת להפוך את הרצפה שלכם למבריקה ונוצצת סביר להניח יהיה עליכם להשתמש בשירותיה של חברת פוליש אשר תסייע לכם לשמר את המרצפות ולשוות להן מראה חדש לחלוטין.מאת: פעמים רבות הופך הפוליש להכרחי ברגע שאתם...

» ד"ר פוליש - כך תארזו את הדירה למעבר

כבר בחרתם דירה, יום המעבר נראה קרוב מתמיד וכעת כל שנותר לכם הוא לרכז את תכולת הבית או בארגזים שילוו אתכם כל הדרך לבית החדש. אז במקום לאפשר לאנשים אחרים לארוז לכם את החפצים האישיים שלכם, ד"ר פוליש מסביר כיצד תוכלו לעשות זאת בעצמכם בקלות וביעילות מקסימלית מבלי לאבד את הראש. אז איך עושים זאת? תמשיכו לקרוא.בראש ובראשונה אל תחשבו על מלאכת האריזה כעל מקשה אחת, נסו...