כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

הדרך אל התזונה הנכונה מורכבת משימוש במוצרי מזון שונים ובריאים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

 

אנו שוכחים שעשבים שונים הינם טעימים וגם בריאותיים למדי. הם מכילים מספר רב של מינרלים שונים, וכמה עשבי מרפא אלו כוללים סממנים חיזוק הגוף בזמן מחלה פנימית זו או אחרת.

 

המטרד המשמעותי הוא הצורך להמשיך ולאכול עוד ועוד ומסיבה זו אוכל חילופי שמיועד להרזייה ותזונה נכונה יעזרו לנו בתהליך הדיאטה.

 

כמעט לרוב האנשים הנמצאים במשקל מוגזם יש קושי בביצוע דיאטה.

 

שימוש בתבלינים ועשבי תיבול מהווים דרך לשפר משמעותית טעם של מה בדיאטה שלנו ללא הוספת חומרים מיותרים ביניהם מרכיבים מלאכותיים, חומרי טעם וריח. העשבים המדוברים עשויים להיות בריאים במיוחד במידה ובזכותם ניתן להפחית משמעותית בצריכת מלח, סוכר או סירופ תירס עתיר פרוקטוז ועוד למען בריאות הלב או לחץ דם לא תקין.

 

 

 

תפריט דיאטה דרך תזונה בריאה

 

שיטה לקבלת דיאטה טובה היא באמצעות אכילת ארוחת בוקר נכונה ולא על ידי ויתור ארוחות. רצוי לעשות ב'ציק-'צק חביתה ולטגן אותה עם מינימום שמן. אפשר כמוכן .לערבב מעט עשבים רפואיים לשיפור הטעם, לדוגמא שמיר ושום וכדומה.

 

כדי לשפר את טעמה של חביתה, כדאי לערבב פנימה מעט גבינה בעלת טעם חזק. יהיו במנה עוד לא הרבה קלוריות נוספות אבל יתאפשר טעם משופר משמעותית.

 

בכל תהליך דיאטה רצוי להשתמש עם תבלינים גם סלטים שונים גם כאן התוצאה היא טעם טעים יותר לעומת סלט רגיל.

 

גיוון וחדשנות מומלצים עבור קבלת דיאטה לא קשה ללא קשיים מיוחדים החשובה באופן חיוני לבריאות הגוף.

 

 

 

 

 

 

 

 עוד כתבות :

» דיאטת HCG – השלב הראשון במחקרו של ד"ר סימונס

ד"ר סימונס שהיה רופא ומדען שעבד בבית חולים ברומא שם לו למטרה לגלות מהו הגורם להשמנת יתר וכיצד ניתן לטפל בתופעה באופן בו יהיה ניתן לראות תוצאות אחידות. את פריצת הדרך ניתן לייחס לנשים במזרח הרחוק, אשר ילדו תינוקות בריאים למרות התפריט הדל. ד"ר סימונס בחן ומצא שבגופן של נשים מצוי הורמון בשם hcg אשר מספק תזונה לעובר מבלי לפגוע ברקמת השריר של האם. לאחר הגילוי ד"ר...

» דיאטה HCG - ירידה אמיתית במשקל

בכל דיאטה רגילה המלווה בפעילות גופנית אתם פוגעים ברקמת השריר והתוצאה היא היחלשות הגוף שמלווה בהרגשה לא נעימה. בדיאטה רגילה הגוף חלש יותר וקיים סיכוי רב שתעלו את כל המשקל שהורדתם בחזרה, כך אתם מעלים את הסיכויים להישאר עם עודף משקל למשך תקופה ארוכה. היא דיאטה מסוג אחר בה מתפרקות רק רקמות השומן וכל ירידה במשקל היא ירידה משמעותית שלא מזיקה לגוף דיאטת HCG- פירוק...