כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

רכב, הובלות ושינוע

הובלות משרדים - כדאי לדעת

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

כאשר אנו רוצים להעביר משרד ברחבי הארץ זה תהליך קצר אשר דורש הכנה מראש ואמצעים. אם זאת, כאשר מדובר על הובלות משרדים ממדינה למדינה התהליך הוא הרבה יותר מסובך.

פעמים רבות אנחנו שמשרד של חברה מועבר ממקום למקום אך הדבר בדרך כלל מתרחש במדינה אחת והטיפול נעשה על ידי חברת הובלות אשר מעבירה את כל הציוד או המכשור ובסה"כ המרחקים הם קטנים יחסית למדינות אחרות במיוחד כאשר עושים השוואה בין מדינתו לארצות הברית.

אז איך התהליך קורה?

יש כמה סוגים ודרכים להוביל משרד לפניכם דוגמה אחת של העברת משרד בתל אביב לירושלים:

  1. יש לפנות את כל המשרדים על מנת שיהיה אפשרי לעבור את כל תהליך של הובלות משרדים בדרך הטובה והבטוחה. כמובן חובה שלא יהיו אנשים במשרד באותו היום על מנת שלמובילים יהיה פשוט להעביר את כל הציודים(מומלץ שכל עובד יכניס את הדברים שלו לארגז סגור אשר עליו יהיה שמו של העובד.
  2. קודם כל חברת הובלות מגיעה למשרדי החברה מוקדם בבוקר על מנת לעטוף את כל הציוד, עם דגש על ציוד רגיש או שביר. יש צורך בקופסאות ואריזות רבות אשר בתוכן ניתן להכניס את כל החומרים אותם צריך להעביר ממקום למקום. לאחר מכן לספור ולבדוק מלאי של כל הציוד המועבר.( חובה גם על בעל העסק או מנהל הלוגיסטי לדאוג על חישוב מדויק על חישוב המלאי כמו כן מי שעושה את העברה בפועל חייב גם לעשות את אותו הדבר על מנת לבדוק אם יהיה בעיות או חוסרים בציוד של המשרד).
  3. בשלב שמתחילים להעמיס דברים על המשאית יש חשיבות עליונה,  יש פעמים רבות ציוד רגיש או שביר אותו חייבים לסמן במדבקה או כתב מיוחד על מנת שלא יעבד או יפגע. כדאי שכל תהליך של העברת התכולה של המשרד יעשו צוות של אנשים בעלי ניסיון בהובלות  משרדים ושלא יהיה מצב של פגיעה ברכוש של החברה אשר מקבלת את השרות של חברת הובלות. כמו שכולנו יודעים שרות גרוע מתגלה מהר מאוד ועובר בין החברים ושותפים עסקיים לכן מומלץ  מאוד לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר על מנת למנוע אובדן לקוחות פוטנציאלים.
  4. כאשר מגיעים ליעד שזהו בעצם המשרדים החדשים של החברה חשוב מאוד להוציא את כל הציוד בדרך בטוחה ומומלץ שיהיה מישהו אחראי על כל נושא העברה שיתפעל את האירוע על מנת למנוע נזקים. לקוח שקיבל שרות לא טוב יספר לכל החברים ועמיתים לעבודה ולקוח אשר יקבל שרות מצוין גם יספר לכולם לכן כדאי לדאוג שכל אחד מהעובדים של חברת הובלות ייתן את השרות הטוב ביותר ללקוח. בסופו של דבר כל עובד הוא פנים של כל המערכת והוא לא רק בורג קטן במערכת אלה משמש גם כמראה של החברה אשר עוסקת בהובלות משרדים.עוד כתבות :

» פרמטרים שונים של הובלת משרדים

בשעה טובה הצלחתם סוף סוף למצוא מקום חדש עבור המשרד שלכם ועבור העובדים שלכם. לפני שאתם מתקשרים אל חברת הובלות ורוכשים שירות של העברת משרד, קיימים מספר דברים שאתם צריכים לקחת מראש בחשבון, כשאתם עוסקים בתחום של הובלות משרדים. רבים מתבלבלים ונוטים לחשוב, כי הם יודעים הכל על הובלת משרדים, מתוך ניסיון שצברו מפעמים שהם עברו דירה. אולם, הינה שונה בתכלית ממעבר דירה,...

» הובלות קטנות, מי צריך את זה?

בתור סטודנטים, כולנו שותפים לאותה צרה קבועה – העברות תכופות של חפציכם ממקום דיור אחד לשני. זה לא משנה אם אתה לומד בתל אביב, בירושלים או בבאר שבע. כך או כך תצטרך לא אחת ולא פעמיים בתקופת לימודיך לעבור ממקום למקום. אז אם טרם היכרתם את הפיתרון לבעיה חוזרת זו, הגיע הזמן להכיר את תחום ההובלות הקטנות. , שבעגת הסטודנטים נקראות פשוט "הובלות סטודנטים", הן פטנט שהומצא...

» הובלות דירה - כך תערכו נכון ליום מעבר דירה

עוברים דירה? הגיע הזמן להזמין הובלת דירה. בכדי להבטיח את איכות ההובלה ואף לדאוג לכך שיום המעבר יעבור ללא תקלות, הכנו עבורכם מספר טיפים ועצות מועילות שישדרגו את יום המעבר באופן בולט לעין ולכיס...יום מעבר דירה מגיע והפרפרים בבטן מתחילים להסתובב. מצד אחד נרשמת ציפיה גדולה והתרגשות לקראת הצפוי לנו ביעד החדש ומצד שני מדובר ביום טעון וממש לא פשוט מבחינה לוגיסטית....

» ביטוח הובלות – למה הוא כל כך חשוב?

כולנו נזקקים לשירותי הובלות מדי פעם, אם לשם העברת דירה, משרד, חברה, מפעל או סתם עבור הובלות קטנות לכל מטרה. בדרך כלל, באמצעות חברת הובלות אנו מעבירים ציוד יקר ובעל ערך, שלא היינו רוצים שייגרם לו כל נזק במהלך המעבר. בראש ובראשונה, על מנת למנוע זאת, יש לבחור חברת הובלות מנוסה ומקצועית, אשר תבצע הובלות בכלי רכב מתקדמים ותספק מכלול שירותים המותאמים בדיוק עבור...