כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

רכב, הובלות ושינוע

הובלות קטנות, מי צריך את זה?

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

בתור סטודנטים, כולנו שותפים לאותה צרה קבועה – העברות תכופות של חפציכם ממקום דיור אחד לשני. זה לא משנה אם אתה לומד בתל אביב, בירושלים או בבאר שבע. כך או כך תצטרך לא אחת ולא פעמיים בתקופת לימודיך לעבור ממקום למקום. אז אם טרם היכרתם את הפיתרון לבעיה חוזרת זו, הגיע הזמן להכיר את תחום ההובלות הקטנות.

 

הובלות קטנות, שבעגת הסטודנטים נקראות פשוט "הובלות סטודנטים", הן פטנט שהומצא במיוחד בשביל בעיית מעברי הדירה התכופים של סטודנטים. שהלא מדי שנה יש מעונות חדשים, שלא לדבר על הצורך להעביר בתום שנת הלימודים את חפציך בחזרה הביתה עד לתחילת השנה הבאה. גם אם מחליטים לוותר על המעונות ולהשתדרג לשכירת דירה, הצורך בהובלות קטנות לא תם. זאת מכיוון שבשוק הנדל"ן המטורף כיום בארץ אף דירה אינה מובטחת – פעמים רבות הבעלים מוציא אותך לפני תום החוזה כדי למכור את הדירה, או מעלה בתום השנה את שכר הדירה באופן שמכריח אותך לחפש אחרת, כמו גם להזדקק שוב להובלות קטנות.

 

ההבדלים בין שירותי הובלות רגילים להובלות קטנות

 

כאן מגיעה התהייה: מה בעצם מבדיל סטודנטים מקהל עוברי הדירות הרגיל, שבגללו נוצר התחום של הובלות קטנות מלכתחילה. ההבדל נובע מכך שלסטודנטים לרוב יש כמות תכולה מוגבלת וקטנה יותר מלמשפחה או לאדם מבוסס יותר, שכבר צברו לא מעט רכוש ורהיטים. מעונות הסטודנטים, כמו גם דירות הסטודנטים, מתאפיינות בחללים קטנים מאוד, ובמקרים רבים עם ריהוט בילד-אין, ולכן כמות החפצים שיש להעביר בכל מעבר דירה היא קטנה יותר מהרגיל.

 

הובלות קטנות הן מעין סוג של הליכה לקראת קהל היעד הזה מצדן של חברות הובלות. שהלא לסטודנט אין צורך באחת ממשאיות התובלה גדולות הממדים, המשמשות חברת הובלות בכל הובלה אחרת. הסטודנט זקוק לכלי רכב קטן יותר עבור העברת חפצים ספורים, או לעתים רהיט ספציפי אחד (כשאת החפצים הקטנים הוא מעביר ממילא במכונית רגילה).

 

כלומר, הובלות קטנות נותנות למעשה את האופציה להשתמש בשירותי חברת הובלות באופן שמותאם ספציפית לקהל היעד הזה: כלי הרכב המשמשים לתובלה הם קטנים יותר, והמחיר, בהתאמה, נוח יותר, שכן השירות מותאם לכיסו של הסטודנט. הובלות קטנות הן בעצם מזעור של שירות הובלות רגיל – בעוד שפעם, לפני שהומצא תחום זה, לא היה משתלם לפנות לחברה מקצועית עבור הובלת פריטים בודדים והיית נידון לחפש דרך עצמאית לעשות זאת, כיום הדבר אפשרי, נוח, זול ומשתלם.

 

יתרה מכך, הובלות קטנות הן משתלמות לא רק בעבור קהל יעד של סטודנטים, אלא גם לכל אדם שיש לו צורך בהעברת רהיט בודד או אפילו כלי חשמלי גדול וכבד, כגון תנור או מערכת קולנוע ביתית. במקום לשבור את הראש כיצד לעשות העברה זאת ברכב פרטי – כולל בעיית ההעלאה של הפריט הכבד אל הדירה והחשש מהשמירה על שלמותו במהלך הנסיעה – ניתן להתקשר לחברה מקצועית ולהזמין הובלות קטנות, הנותנות מענה נוח ויעיל לבעיה זו.

 
עוד כתבות :

» פרמטרים שונים של הובלת משרדים

בשעה טובה הצלחתם סוף סוף למצוא מקום חדש עבור המשרד שלכם ועבור העובדים שלכם. לפני שאתם מתקשרים אל חברת הובלות ורוכשים שירות של העברת משרד, קיימים מספר דברים שאתם צריכים לקחת מראש בחשבון, כשאתם עוסקים בתחום של הובלות משרדים. רבים מתבלבלים ונוטים לחשוב, כי הם יודעים הכל על הובלת משרדים, מתוך ניסיון שצברו מפעמים שהם עברו דירה. אולם, הינה שונה בתכלית ממעבר דירה,...

» הובלות משרדים - כדאי לדעת

כאשר אנו רוצים להעביר משרד ברחבי הארץ זה תהליך קצר אשר דורש הכנה מראש ואמצעים. אם זאת, כאשר מדובר על ממדינה למדינה התהליך הוא הרבה יותר מסובך.פעמים רבות אנחנו שמשרד של חברה מועבר ממקום למקום אך הדבר בדרך כלל מתרחש במדינה אחת והטיפול נעשה על ידי אשר מעבירה את כל הציוד או המכשור ובסה"כ המרחקים הם קטנים יחסית למדינות אחרות במיוחד כאשר עושים השוואה בין מדינתו...

» הובלות דירה - כך תערכו נכון ליום מעבר דירה

עוברים דירה? הגיע הזמן להזמין הובלת דירה. בכדי להבטיח את איכות ההובלה ואף לדאוג לכך שיום המעבר יעבור ללא תקלות, הכנו עבורכם מספר טיפים ועצות מועילות שישדרגו את יום המעבר באופן בולט לעין ולכיס...יום מעבר דירה מגיע והפרפרים בבטן מתחילים להסתובב. מצד אחד נרשמת ציפיה גדולה והתרגשות לקראת הצפוי לנו ביעד החדש ומצד שני מדובר ביום טעון וממש לא פשוט מבחינה לוגיסטית....

» ביטוח הובלות – למה הוא כל כך חשוב?

כולנו נזקקים לשירותי הובלות מדי פעם, אם לשם העברת דירה, משרד, חברה, מפעל או סתם עבור הובלות קטנות לכל מטרה. בדרך כלל, באמצעות חברת הובלות אנו מעבירים ציוד יקר ובעל ערך, שלא היינו רוצים שייגרם לו כל נזק במהלך המעבר. בראש ובראשונה, על מנת למנוע זאת, יש לבחור חברת הובלות מנוסה ומקצועית, אשר תבצע הובלות בכלי רכב מתקדמים ותספק מכלול שירותים המותאמים בדיוק עבור...