כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

השתלת שיער fue

  • PDF
השתלת שיער fue - 5.0 out of 5 based on 2 votes
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
לפני כשנה עברתי השתלת שיער לאחר המון שנים בהם הרגשתי חסר אונים כשנשירת השיער שלי המשיכה והמשיכה לא הפסקה..

כשהייתי בגיל 16 הייתי רגיל לתלוש שיער באופן די קבוע, אני זוכר את עצמי לומד למבחנים בבית הספר ובמקביל כל הזמן הידיים שלי נעים לעבר שיערות ראשי, הלחץ הרבה שהייתי שרוי בו גרם לי לעשות את הפעולה הזו אבל לא הייתי מודע ממש למה שאני עושה ולמה אני עושה זאת, לאט לאט עם הזמן השיער שלי באזור קודקוד הראש הפך להיות מאוד דליל והתחילו להגיע הערות מצד החברים, אני זוכר שהיתה לי בעיה של פחד מאור השמש, העדפתי להיות במקומות חשוכים על מנת שלא לחסוף את האזורים המקריחים שהיו לי, במקביל אני מאמין ודי בטוח שהיתה לי גם נשירה תורשתית של שיער(אבא שלי הוא גם אדם קירח).

בתקופת הצבא הענינים ממש התחילו להתרדר וכבר הייתי ממש לחוץ על למצוא שיטה או משהו שיעזור לי להתגבר על נשירת השיער וגם יגרום להצמחה של שיער חדש, התחלתי להתעניין בכל מיני שיטות שונות וגם חשבתי על השתלת שיער כחלק

מהפתרון האפשרי..אני מאוד שמח שהלכתי עם אמא שלי למספר רופאים מפני שהיא הבינה שעצם זה שלכל רופא יש דעה אחרת אני כנראה צריך לחכות ולא לעשות עדיין שום צעד, מצאתי פתרון זמני שנקרא טופיק והוא עזר לי מאוד להסוואה של השיער הדליל במשך כמה שנים אך בשלב מסוים כבר לא פתר את הבעיה. בגיל 27 כבר הייתי ממש נואש ולאחר שראיתי מספר אנשים שעברו השתלת שיער בטורקיה החלטתי שאני גם הולך לעשות את ההליך הזה.

יצרתי קשר עם המרפאה וקבעתי תאריך לניתוח,קצת היה לי מבאס לחכות חצי שנה עד שיגיע הזמן להשתלת שיער שלי אבל לא היה ממש ברירה כי הרופא היה ממש עסוק, ממש ספרתי את הזמן וחיכיתי ליום הגדול שכבר יגיע. הכינו אותי לפני שכל ההליך הזה של השתלת שיער הוא לא ממש קל מפני שיש כאבים מסוימים בזמן ההרדמה אך אני הייתי נחוש מאוד לעשות את הטיפול הזה ולשים את כל העניין של השיער מאחורי.

הטיפול שקיבלתי בטורקיה היה ממש מדהים, אפשר לומר שדאגו לי לכל מה שהיה מסביב והרופא והצוות היו ממש נחמדים, הייתי שם במשך כשבוע והשתילו לי בערך 5000 זקיקי שיער שנלקחו מאזור העורף והזקן, לא היה לי מספיק שיער בצידי הראש ולכן לקחו לי שיער גם מהזקן,לאחר כשבוע חזרתי לארץ והיה עלי להמתין כשלושה חודשים עד שהשיער החדש יתחיל לבצבץ לו החוצה אך הייתי ממש סבלני ועם המון מוטיבציה.

היום אני יכול לומר שהפתרון הזה גרם לי המון אושר בחיים והעלה לי את הביטחון העצמי באופן מאוד משמעותי, אני היום מסוגל לצאת עם בנות ולא לפחד שהם יגלו את האזורים המקריחים שהייתי רגיל להסתירם... אני מקווה שכמוני גם אחרים יחליטו לקחת יוזמה ולסיים עם העניים הזה אחת ולתמיד.

עוד כתבות :

» השתלת שיער

השתלת שיער היא פרוצדורה מקובלת שמיועדת לטפל במקרים של התקרחות אצל גברים ונשים. שיער הראש נחשב סמל לבריאות וליופי, לעיתים הוא יכול אף להעיד על מצב גופני ועל גיל (ככל שהשיער בריא, מבריק, סמיך וזוהר יותר, כך הבריאות טובה והגיל לרוב צעיר יותר). אלא שתהליכים שונים מובילים להתמעטות בנפח השיער, לדלדול ואובדן של שיער ראש ובסופו של דבר לצורך בטיפול . גברים מהווים את...