כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

נופש,טיסות, צימרים ותיירות

טיול מאורגן לתאילנד - חופשה לעולם אחר

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
טיול מאורגן לתאילנד

טיולים מאורגנים תמיד נראים לנו כאילו מדובר באיזה טיול שנתי עם מדריך שלוקח אותנו ממקום למקום. רהים נוטים לחשוב שבמהלך טיול מאורגן לא יהיה להם את החופש שהם כל כך זקוקים לו והכל יתנהל באופן קשוח ולא מתחשב ברצונות של כל הקבוצה. למעשה כל זה לא נכון כלל וטיולים מאורגנם הם פתרון מצוין על מנת לצאת לחו"ל ולראות את כל מה שמומלץ מבלי להתאמץ.

הטיולים המאורגנים באים לפתור לנו מספר בעיות אשר הן לבדן כבר סיבה טובה להירשם לטיול הקרוב. מדריך מקצועי שהוא בעל ידע וניסיון, היעדים הרבים בהם מספיקים לבקר במהלך הטיול, מקומות הלינה אשר אין כל צורך לדאוג להם מלכתחילה ועוד דברים רבים אשר מקלים על המטייל הממוצע.

מה היתרונות

טיול מאורגן לתאילנד נמשך בדרך כלל קרוב לשלושה שבועות והוא כולל ביקור ביעדים רבים מאוד אשר מציעים אטרקציות שונות וחוויות מרתקות. תאילנד היא מדינה אשר מציעה אתרים רבים ומגוונים, מקומות היסטוריים וכאלו שקשורים בדת הבודהיסטית בעיקר ומאידך עיר שוקקת ומבעירה אשר מציעה סוגי בילוי רבים ומעניינים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם.

חופי הים הנקיים מושכים תיירים רבים מכל העולם ואין כמעט תייר שלא חזר לשם גם בפעם השנייה והשלישית. את פני המבקרים יקבלו המקומיים מאירי הפנים שישמחו לארח ולשרת כל תייר. השווקים הצבעוניים הם אבן חן בליבה של תאילנד ומציעים מגוון עצום של מוצרים שונים במחירים זולים ביותר.

אוכל

ניתן להתנסות בסוגים שונים של מזון שמוגש ברחובות בנגקוק או צ'אנג מאי. כמובן שבתי המלון הם מערביים לגמרי והם מציעים את כל מה שנחוץ על מנת לעבור את החופשה בשלום וללא כל בעיות מיוחדות. מכיוון שמדובר במזג אוויר טרופי אז רוב הזמן ישררו טמפרטורות גבוהות מן הרגיל, גם בשעות הלילה. בעיקר ככל שמדובר במרכזה של המדינה. בתי המלון מצוידים במערכות מיזוג מצוינות שיאפשרו לכם לישון בשקט ולקום אל בוקר חדש של תגליות חדשות.

ניתן להירשם לטיול מאורגן על אנשים בשכבת הגיל שלכם או להצטרף בתור משפחה לטיול משפחות מאורגן. את הטיולים מציעות חברות נסיעות שונות וכדאי לבדוק את התנאים השונים והמחירים אשר כל חברה מציעה. בדרך כלל נהוג לטייל בתאילנד בין נובמבר לאפריל. זו נחשבת העונה היבשה אך גם במהלכה צפויים גשמים וכדאי להגיע מצוידים במטריות לכל מקרה. כדאי גם להקפיד לקחת את החיסונים הנדרשים אם אתם מתכווננים לטייל בדרום המדינה.


עוד כתבות :

» מה אפשר לעשות בתאילנד עם ילדים?

טיול לתאילנד לא מתאים רק לצעירים אחרי צבא, אלא גם למשפחות עם ילדים. תאילנד היא מדינה בדרום מזרח אסיה המחולקת לשישה מרחבים (צפון, דרום, מרכז, מערב, מזרח וצפון-מזרח שנקרא איסאן) ובהם 76 מחוזות. האקלים בתאילנד הוא טרופי ומאופיין במונסונים.תאילנד היא מדינה מאוד מתויירת. תיירים מכל העולם בוחרים לצאת לטיול בתאילנד מאחר שיש בה חופים מדהימים, מוקדי צלילה, צוקים לטפס...