כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

טיפולים מורכבים בשיניים וחלל הפה רק אצל המומחים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות

 

תחום רפואת השיניים, כולל עשרות טיפולים. בין הטיפולים ניתן למנות: ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים, הרמות סינוס, השתלת עצם, עקירות כירורגיות, טיפול בשברים של הלסת, ציסטה בלסת, קיבוע שיניים, טיפול במפרקי הלסת ועוד.  ההתמחות של רופא שיניים  שיקום פה ולסת בקריות, או בכל אזור אחר בארץ,, כוללת גם הסרת גידולים אם שפירים ואם ממאירים בחלל הפה.  גם תיקון של עיוותים מולדים בחלל הפה בקרב צעירים ומבוגרים, היא התמחות של רופאי השיניים המתמחים בתחום הכירורגיה של הפה והלסת.

 

לפני כל טיפול שיניים מורכב, כגון שיקום פה ולסת, יש להתייעץ תחילה עם רופא מומחה על מנת לקבל אבחנה מדויקת של הבעיה ולתת פתרון יעיל למטופלים, על פי השיטות המקובלות של רופא שיניים  שיקום פה ולסת בקריות.  הדבר הראשון שעליכם לוודא, הינו אם באמת אתם נמצאים בקליניקה של רופא מומחה בכירורגית הפה והלסת. זוהי התמחות מיוחדת ויש לבדוק כי אם הרופא שהגעתם אליו לטיפול, הוא אכן בעל התמחות ספציפית זו.

 


 

טיפולי שיניים מורכבים של חלל הפה, כגון שיקום פה ולסת, יש לדעת אצל מי לבצע. כאמור, זהו תחום מורכב למדי, המצריך רופאים בעלי שנים רבות של ניסיון. מדובר על שחזור שיניים ואם הטיפול כולל השתלות שיניים וישנה בעיה של חוסר עצם בחניכיים, יש לבצע ניתוח הוספת עצם שרק מומחה כמו רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות או בכל אזור אחר שקרוב אליכם, רק יוכל לבצע. הבעיות הנפוצות בשיקום פה ולסת הן:

 

  • טיפולים מורכבים בפרקי הלסת חסרת שינים
  • שחיקת שיניים
  • בעיות סגר והפרעות תפקודיות
  • השתלת שיניים
  • הרמת סינוס
  • ניתוחי חניכיים
 

ועוד מגוון טיפולים מורכבים שעשויים להוות הכנה לקראת השתלת השיניים בפועל.

 

מדוע כדאי להגיע של קליניקת מומחים המתמחים בכל בעיות השיניים וחלל הפה והלסת?

 

התשובה היא פשוטה, כאשר ישנם כמה מומחים ברפואת השיניים, כשר כל אחד מהם מומחה בתחומו, הטיפול יהיה מקצועי ויסודי. לפני שתחליטו לטפל אצל רופא שיניים שיקום פה ולסת בחיפה, כדאי כי תוודאו אם מדובר על קליניקה של רופאי שיניים המתחים בתחומים השונים שעובדים כבר שנים ומומלצים ע"י חברים, מכרים או בני משפחה.