כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

רכב, הובלות ושינוע

יתרונות ליסינג תפעולי

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

בשנים האחרונות אנו עדים לשיטה חדשה של השכרת ציוד מכל סוג בדרך קצת שונה הידועה כליסינג. ישנן שתי שיטות עיקריות, ליסינג תפעולי ומימוני.

כאמור תחום הליסינג מכיל שתי שיטות עיקריות, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני כאשר כל אחד מתאים לצרכים מסוימים. ליסינג מימוני הוא למעשה הלוואה שאדם מקבל כדי לזכות ברכב חדש. לאורך כל התקופה האדם משלם דמי שכירות הנקבעים על פי מחיר הרכב כאשר בסוף התקופה בעלות הרכב עוברת אליו. לאורך כל התקופה המשכיר אחראי לכל השירותים הנלווים. וכאן למעשה נעוץ ההבדל ומתגלה יתרון אותו ליסינג תפעולי.

ליסינג תפעולי למעשה הוא השכרת רכב לטווח ארוך כאשר לאורך כל התקופה מספקת חברת הליסינג את כל השירותים התפעוליים הנלווים והכול כלול כבר במחיר. טיפולי רכב שוטפים ומענה בבעיות תחזוקה, ייעוץ וליווי מקצועיים בנושאי רכב ותחבורה, טיפול בנושאי רישוי ביטוחים ואפילו אספקת גרר ורכב חילופי בכל רגע שתרצו וללא שום תוספת תשלום.

מלבד אותם יתרונות מקצועיים המאפשרים נוחות ותחזוקה אישית שוטפת החוסכת המון זמן ותיזוזים, ליסינג תפעולי טומן ברובו גם יתרונות כספיים רבים נוספים הגורמים לכך שיהיה אהוב ונפוץ במיוחד אצל חברות ובתי עסק המחזיקים בצי רכב גדול ונדרשות לרכבים רבים.

כל חברה העושה שימוש בשיטת ליסינג תפעולי יכולה להמשיך ולהנות מתזרים מזומנים גדול לפעולות השונות של החברה, ללא שום צורך להיכנס להוצאה כספית אדירה על קנייה ותחזוק של רכבים לעובדי החברה. יתרון נוסף שנותנת שיטת ליסינג תפעולי הוא בכך שאין כל צורך להתחבט בשאלת הכדאיות של ירידת ערכו הכספי של הרכב מיום הקנייה. תוסיפו לזה את העניין ששיטה זאת נחשבת להוצאה מוכרת מבחינת רשויות המס, וקיבלתם שיטה בהחלט חסכונית וכדאית לכל הצדדים בעניין.

היום כבר לא צריך לשבור את הראש ולבזבז את הזמן על המתנות ארוכות במוסך או במשרדי הרישוי לחידוש אישורים, ביטוחים או שאר חישובי החשבונות השונים. ליסינג תפעולי יעשה בשבילך הכול בצורה הכי מהירה ומקצועית שרק אפשר.