כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

רכב, הובלות ושינוע

כדאי לנו לשלוח רכב לפירוק?

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

למי מכם שיש ברשותו רכב ישן, בוודאי מכיר את הבקרים המעצבנים והמתסכלים, אשר בהם אתם נכנסים לרכב שלכם והוא מסרב להתניע? זה פשוט נורא! כמה פעמים אפשר להכניס אותו למוסך? לא סתם אומרים 'רכב חדש – לעניים; ורכב ישן – לעשירים' – עלות התיקונים היא כל כך גבוהה, שזה כבר גובל באבסורד... ולכן – פירוק רכבים הוא הפתרון המושלם עבורכם ובמאמר זה נספר לכם למה כדאי להביא את הרכב שלכם למגרש פירוק רכבים.

מן הסתם, לא ממש תצליחו למכור רכב שכזה [גם אם ממש תתאמצו], ולכן חברת פירוק רכבים היא הפתרון הכי טוב עבורכם. חברת רכבים לפירוק תיקח ממכם את הרכב שלכם ואם היא גם הוגנת מספיק – היא תשלם לכם סכום הגון ומכובד עליו [סכום אשר אותו בטוח לא תצליחו לקבל מאף קונה פוטנציאלי].

לכל רכב יש בלאי ורכבים ישנים – ערכם יורד מיום ליום – מחיר התיקון עולה והיחס בין השניים לא פרופורציונאלי. כדי להפסיק את 'הרדיפה הזו אחרי הזנב' ולעצור את ההוצאות הבלתי נדלות הללו, פנו לחברת רכבים לפירוק, תקבלו ממנה תשלום עבור הרכב שלכם [במזומן] ותחפשו רכב קצת יותר טוב וחסכוני עבורכם.

גם אם חשבתם להתחיל ולפרסם, כדי לנסות לראות אם יציעו לכם יותר עבור הרכב שלכם, חבל לכם על הזמן היקר שלכם – כל בדיקה, ולו הפשוטה ביותר – תראה שהרכב כבר עשה את שלו ועם כמה שקשה לכם 'להיפטר' ממנו – אין ברירה, פנו לחברת רכבים לפירוק והסירו מעל כתפיכם את העול הזה.

אם הרכב שלכם ממש ישן וסיים בנאמנות את תפקידו – תהליך העברתו למגרש רכבים לפירוק הוא ממש פשוט, קצר וכדאי. חברת פירוק מכוניות תבקש ממכם לבטל את הרישיון של הרכב שלכם ולהעביר את הרכב לרשות מגרש רכבים לפירוק שאליו הגעתם. לפי החוק, חברת רכבים לפירוק תשבית את הרכב שלכם, היא תפרק אותו לחלקים וחלקי הרכב יועברו למחזור.

עקב כך – תוכלו לקבל עבור הרכב הישן שלכם 3,000 ₪ - ובינינו – יצאתם בזול!

בעזרת שירותיה האדיבים של חברת רכבים לפירוק זו – תוכלו לרכוש רכב טוב יותר ולהפסיק את הסחרחרה של ההוצאות הגדלות מטיפול לטיפול, בזבוז זמן משווע במוסכים וחזרה לשגרה של מי מנוחות.
עוד כתבות :

» מזרונים – כל דבר שברצונכם לדעת על אודות מזרונים

איכותה של השינה נמדדת על פי סוגו של המזרן שעל גביו הינכם ישנים. לאחר שנת לילה טובה ובריאה על גבי מזרונים נוחים ובריאים, מתעוררים בבוקר נינוחים, משוחררים ומלאי חיוניות ואפשר להתחיל יום חדש.-  מהי דרגת הקושי המומלצת? 1. מה שחשוב במזרון בעל איכות זה שינה נוחה ונעימה ובריאות מבחינה אורטופדית. לאחר שישנים על מזרן איכותי קמים בבוקר מבלי שהשרירים תפוסים והגב...

» פירוק רכבים – על מנת להוריד מכוניות ישנות מהכביש

מידי שנה בשנה נוספים אלפי רכבים לכבישי ישראל. זו לא משימה קלה כל עיקר למכור את הרכבים הישנים היות עלות תיקונם עולה על שוויים. בגלל שהרכבים הישנים גורמים לזיהום אוויר, רוצה משרד התחבורה להיפטר מהם ומכיוון שכך הוא בא בהצעה לבעלי כלי הרכב העתיקים שירות תחת השם פירוק רכבים. –  כל מה שחשוב לדעת1. פירוק רכבים הוא אמצעי להוריד מהכביש מכוניות ישנות שעבר זמנן....