כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בית, משפחה, חיות בית

כיצד אפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אחת לקראת החתונה?

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
זוגות רבים מחפשים דרכים שונות להרשים את האורחים שלהם כאשר הם שולחם הזמנות לחתונה. כיום ישנן דרכים שונות להרשים את האורחים ולגרום להם להגיע מופתעים לחתונה. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד ניתן להכין הזמנה לחתונה שהאורחים שלכם לא ישכחו עוד זמן רב.

למגנט את האורחים שלכם

אחת הדרכים המקוריות ביותר להפתיע את האורחים שלכם היא בשילוב שני הטרנדים החמים ביותר כיום בתחום ההזמנות לחתונה: מגנטים ואלבום. כידוע, מגנטים לאירועים נחשבים לאחת האטראקציות המרכזיות כיום. במקום לשלוח הזמנה רגילה לחתונה אתם יכולים להפתיע את האורחים שלכם ולשלוח להם מגנטים לחתונה. מדובר בהזמנה מקורית ומיוחדת. את המגנטים ניתן להשיג בגדלים ועיצובים שונים. בעת ההזמנה תוכלו לבחור בעצמכם את הגודל הרצוי, העיצוב והכיתוב שיופיע על המגנטים.

בעוד שהזמנות רגילות נזרקות לרוב לפח, הזמנות לחתונה בצורת מגנטים נשארות גם אחרי האירוע. הזמנות רגילות לרוב נזרקות לפח ולא נשארת שום מזכרת מהאירוע. היות ומדובר בטרנד שתופס תאוצה בשנים האחרונות, חברות רבות העוסקות באטרקציות לאירועים הבינו את הפוטנציאל בתחום והבינו שכדאי לבנות אתר אינטרנט ובו אפשרות להזמנת המגנטים מבלי להגיע לחברה. כך האנשים יוכלו לקבל את הצעת המחיר המפורטת, לראות את המגנטים ולהתרשם. באתר האינטרנט הם יוכלו לקבל את כל המידע הדרוש, לראות את העיצובים השונים.

מירי מסיקה או אביב גפן?

אטרקציה נוספת שניתן לצרף למגנטים ולגרום לאורחים שלכם להתפעל היא דיסק מתנה. כידוע, אנשים אוהבים לקבל מתנות וחתונה זה אירוע בו אנשים נאלצים להוציא לא מעט כסף. לכן, מדובר בדרך נחמדה למדי לפנק את האורחים שלכם ולגרום להם להרגיש טוב לפני החתונה. את הדיסק ניתן להכין לבד או להתייעץ עם אנשים המבינים בתחום. מירי מסיקה או אביב גפן? אין ספק שההחלטה על רשימת הזמרים שיופיעו בדיסק היא ההחלטה החשובה ביותר.

לצורך כך נדרשות לא מעט שעות של סינון, מיון ובחירה של שירים. מדובר בלא מעט שעות בהן יש לשבת ולהחליט מהו הפסקול המתאים ביותר לאורחים שלכם. אמנם זה נראה כמו משימה פשוטה למדי שאפשר לסיים בתוך כמה שעות, אך ההכנות הנוספות לחתונה דורשות מכם זמן. אחרי הכול ההזמנה לחתונה שלכם היא כמו חלון ראווה בבית עסק היא מה שהאורחים שלכם רואים לפני הכניסה לאולם.


מחפשת שמלת כלה? כנסי לאתר של סטודיו סרג' ותוכלי ליהנות ממגוון גדול של שמלות כלה ושמלות ערב
http://www.serge.co.il/bride-dresses/privee-2013.html
  עוד כתבות :

» שם המאמר: עיצובים שונים של הזמנות לחתונה

 לאחרי שהוא כרע על ברך, ואת קיבלת טבעת, והחלטתם שמתחתנים!! יש ים של פרטים קטנים וגדולים שצריך לארגן. למרות קוטנם היחסי, הזמנות לחתונה הם פרט חשוב בארגון החתונה שלכם. הזמנה לחתונה כתובה ומודפסת שתישלח אל האורחים שלכם, היא הדרך המכובדת והטובה ביותר להזמין אותם ליום השמח הזה.הזמנות מודפסות לאירועים הם מסורת עתיקה, בעבר היא הייתה נחלת עשירים בלבד, אבל היום,...

» עיצוב הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה הוא אומנות המשלבת בין פונקציונאליות ההזמנה לבין יופייה וייחודה. זוגות רבים מעצבים בכוחות עצמם מבלי לשים לב לפרטים חשובים או מבלי להתאים את ההזמנה לאירוע עצמו. מה חשוב שישולב בעיצוב הזמנות לחתונה? מדוע הזמנות לחתונה חשובות כל כך?אופי האירוע ועיצוב ההזמנה עיצוב הזמנות לחתונה חייב לקחת בחשבון את אופי האירוע ולהתאים לו. הזמנת החתונה היא...