כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

אינטרנט ומחשבים

לנצח את שיטת תוכנית ווינר. עובדות חשובות לגבי הימור ווינר

 • PDF
לנצח את שיטת תוכנית ווינר. עובדות חשובות לגבי הימור ווינר - 5.0 out of 5 based on 2 votes
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 

תוכנית ווינר הידועה היא תוכנית נפוצה וחוקית בישראל בתחום הספורט אשר בה אפשר לנסות להמר על קבוצה מסוימת או לחילופין על מקרים העשויים להתרחש תוך כדי המשחק ו/או על סטטיסטיקה של נתונים שונים לדוגמא כמות השערים שיובקעו במשחק, מספר הקרנות, מי יספוג ראשון כרטיס צהוב ועוד ועוד אפשרויות. ידוע שבווינר אפשר להמר ולנחש על משחקי כדורסל וכדורגל בישראל ובעולם כולו. בישראל תוכנית ווינר הינה תוכנית מטעם המועצה להסדר ההימורים בספורט.דרכים כדי להצליח בוינר, ההימור הידוע
 • ישנה פופולאריות גבוהה להימורי ווינר ומסיבה זו, קמו מבחר אתרים העוסקים בהמלצות ווינר. באתרים מסוג זה בנושא המלצות ווינר ניתן לעיתים, בהתאם לרמת האתר לקבל נתונים חשובים כדי לקבל תוצאות הימור טובות יותר, להצליח יותר ולעשות כסף.

 • ווינר הוא הימור שונה בכל יום ויום, ועל כן האתרים אשר נותנים מידע בענין המלצות ווינר לא קופאים על השמרים ומתעדכנים בכל זמן קצר. אתרים אלו פועלים ללא ליאות ומספקים מידע עדכני ושוטף.

 • אתרים עם המלצות ווינר יתנו מידע מעודכן על מצב מזג האויר הצפוי להיות בזמן המשחק, יתנו מידע חשוב מאוד על השחקנים שאינם במצב גופני טוב, אודות נתוני נצחון והפסד הקשורים אל הקבוצות המתחרות, ובנוסף על עובדות חשובות ועל כל פיסת מידע חיונית עם השפעה על תוצאות המשחק.

 • המלצות ווינר יאפשרו כמו כן למהמרים מקצועיים שיטות שונות איך להגדיל את אפשרות הזכייה בטופס הווינר. "המהמרים הכבדים” פיתחו טכניקות למיטוב תוצאות ההגרלה ולזכות בסכומי כסף גדולים גם אם טעינו בהימור.

וינר –רעיונות ועצות טובות


 • כדי להצליח בהימורי ווינר כדאי לבחון ללא הפסקה את המידע המעודכן של הקבוצות, לבחון סטטיסטיקות, את המידע הקשור לקבוצה ועוד נתונים רלוונטיים. הצלחת וינר אינה מגיעה בקלות, יש להשקיע מאמצים וידע, לאגור מידע ולחשב בהקפדה את סיכויי הזכייה וההפסד.


 • לא בכל פעם להאמין לכל נתונים וחשיבותם. מסתבר שפעמים רבות השיטה להימור מוצלח היא לפי תחושות בטן. כאשר ההרגשה שלכם בזמן ההימור גורמת לכם להמר על קבוצה אשר אינה אמורה לזכות לפי הנתונים, המרו עליה אך רצוי לדעת שעשויים להפסיד בהימור (או לנצח!).


 • כיום יש אתרי מידע אשר עוסקים בהמלצות ווינר אשר יצרו מחשבונים שונים. ע"י שימוש במחשבונים אלו ניתן לדעת כמה אפשר לקבל במקרה זכייה בכל הימור מוצלח, האם ומתי ראוי לדאוג לעצמנו לגיבוי ולהמר על יותר מטופס הימור אחד.

 • מחשבוני ווינר מהווים כלי נוסף בהימור מוצלח.


 • מומלץ מאוד להתייחס ברצינות להמלצות וטיפים המעדכנים אותנו לגבי משחק שלא כדאי להמר בו. במקרים רבים קיימים משחקים שונים שעדיף להמנע מלהמר עליהם ולא לשים את הכסף על קרן הצבי.

 • מומלץ לגלוש פורומים הרבים אשר עוסקים המלצות וטיפים לווינר. במידע שאפשר למצוא בהם ניתן להתעדכן בכל רגע על אודות המידע החיוני למהמר. הפורומים מאפשרים גם להיוועץ עם מהמרים חובבים ומקצוענים ולהיוועץ למטרת שיפור סיכויי הנצחון.
הימור מוצלח ומניב!עוד כתבות :

» על ווינר -מידע חשוב הצלחה בווינר

ווינר הינה תוכנית הימורים שעיקרה פעילות ספורטיבית אשר בה מקובל להמר על קבוצה כלשהי או להמר על משחקים העשויים להתקיים בזמן המשחק ועל סטטיסטיקה של נתונים שונים לדוגמא מספר השערים שיכבשו בזמן המשחק, כמות הקרנות, מי יספוג ראשון כרטיס צהוב ועוד אפשרויות שונות ומידע עליו ניתן להמר במשחק. ידוע שבווינר יש אפשרות להמר על משחקי כדורסל וכדור רגל בישראל ובעולם כולו....

» בחינת גורם המזל במשחקי-הימורים באינטרנט

מבוא הוא משחק שתוצאתו לא מבוססת על יכולת השחקן אלא על ידי גורם אקראי.לדוגמא: כאשר מטילים קוביה, אין לאדם השפעה על תוצאת הקוביה (בהנחה שלא בוצע ניסיון רמאות), גורמים פיזיקליים הם שיקבעו את התוצאה.באינטרנט קיימים אתרי קזינו רבים שמאפשרים לגולשים לשחק ולהמר בכסף אמיתי. איך מנגנון הזכיה מיושם באתרים אלו?מנגנון הזכיה מיושם כולו בקוד התוכנה של האתר.לדוגמא:...