כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

אינטרנט ומחשבים

מדוע כדאי שתתחילו לגלוש באתרי הכריות

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

בעשור האחרון העולם נהיה קל להשגה, במספר קליקים בעכבר תוכל לקנות לעצמך סל מפוצץ במצרכים מפריז, כאשר למעשה אתה יושב לך בתוך הדירה הקטנה שלך בארלוזורוב. האינטרנט פותח בפנינו את דלתותיו ומאפשר לחגוג את החירות המשותפת ללא חסמים. אומנם מאותו זמן שפרץ אלינו אותו דור של רשתות חברתיות, יש פעמים בהן אנחנו בעצם נעדיף לנהל שיח עם אנשים באמצעות האצבעות וזאת בניגוד הברורה והידועה.
אישה חסרת בטחון בחסות מסך המחשב מפתחת בטחון במידה רבה ומסוגלת לעשות דברים בחיים לא תעשה בבאר או אולי דאנס-בר. יש מולנו הרבה אפשרויות המכילות בתוכן את המונחים פגישה או יחסים בגרסאות אחרות. 
הכרויות ועוד מילים שמשקפות את הרצון של פגישה זוגית שמתפתחת בהמשך לאהבה גדולה.
העלמה חסרת הביטחון ששוחחנו עליה כאן, עוד היתה עלולה להישאר לבד לתמיד בתנאי שהייתה קיימת בתקופה שונה מיום זה. היום עם ריבוי אתרי ההכריות וגם 
הכריות, היא תוכל בלי מאמץ מיוחד לקיים את ההציפיה ולגרום להורים שלה שיהיו גאים בה וגם במשפחה שתקים בארץ ישראל.
אתרי הכרויות כגון 
הכרויות דיסקרטיות הינם אתרים מישראל ומה שמיוחד למשל באתר ג דייט זה שהינו אתר גלובלי ונחשב לאתר מצוין בתחומו בקהילת היהודים בעולם. גם באתרים אחרים העקרון הינו די זהה ופשוט מאד.
ראשית צריך להירשם לאתר מסוים חינם, נותנים מעצמנו קצת נתונים אישיים ומחברים מעט משפטים אשר יופיעו בפרופיל עצמו ממש ליד תמונת הפרופיל אשר נעלה, כזאת שתעשה את העבודה הראשונית וגם תמשוך אלינו מערכת עשירה של מעריצים. נורא חשוב לבחור בתמונה ייצוגית ובאופן כללי מאד חשוב לשים תמונה ולא להשאיר את הריבוע כצללית ללא משמעות. כמובן שיותר חשוב היא האיכות של המילים אשר כתבנו בפרופיל, זהו להלכה רושם ראשון ומאד חשוב באתרי הכרויות.
השלב הקרוב הוא חיפוש אחרי האנשים שאליהם אתם הכי הרבה מתחברים ברמת הנתונים היבשים ומן הסתם נמשכים חיצונית. 
הכרויות בפייסבוק ואתרים רבים הם די קלים לתפעול ונוחים אף לאנשים בסביבה שאינה שולטת באינטרנט. בכל אחד מאתרי האינטרנט תהיה יכול לקרוץ למישהו מסוים אשר עשה לך את זה ביגטיים ובנוסף אף לשלוח אליו משפט התחלה שיגרום לו להשיב, ובוודאי יש מצב שלאחר מכן אף עוד יציע הצעה מסקרנת לדייט. אז אם כיום הינכם מבזבזים את השנים הצעירות שלכם מול צג הטלויזיה במצב מרדף לאחר תוכניות ריאליטי, ייתכן ש עדיף גם להצטרף לאחד מאתרי הדייטינג הגדולים ולהכיר מישהו שיהיהאת אהבתכם הגדולה, שבתוכנית ריאליטי הבא כבר יוכל לשבת לצידכם בסלון.