כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

במה אומנות ובידור

מה ניתן למצוא בחנויות כלי נגינה באינטרנט

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

את חנות כלי הנגינה הפיזית שנמצאת בכל עיר בארץ, מחליפות בקצב מסחרר חנויות כלי נגינה וירטואליות, שמאפשרות לכל אחד מאיתנו ליהנות ממגוון רחב של מוצרים וכלי נגינה במחירים שנוטים להיות אטרקטיביים במיוחד. חוסר הצורך בתצוגת כלי נגינה כמאופיין לחנות כלי נגינה פיסית, נחשב לגורם המשמעותי ביותר בהוזלת המחירים.

 

 

אילו כלי נגינה ניתן למצוא בחנות וירטואלית?

 

מבחר כלי הנגינה של חנויות כלי נגינה באינטרנט על פי רוב יהיה גדול יותר ממבחר של חנות פיזית, למעט מקרים בהם חנות פיסית נחשבת למרכז כלי נגינה. גם כאן הסיבה העיקרית לכך היא שחנות וירטואלית לא צריכה שטח פנים גדול לתצוגת כלי נגינה.

 

 

כלי נגינה פופולאריים

 

כלי הנגינה הפופולאריים ביותר כיום הן ללא ספק גיטרות ובמיוחד גיטרות אקוסטיות וגיטרות חשמליות. מאז תחילת שנות ה- 20, אז פותחה הגיטרה באמריקה, הפכה לסמל מובהק למוסיקה וכיום מהווה את אחד מכלי הנגינה הנמכרים ביותר בעולם.   

 

 

על איזה כלי מומלץ להתחיל לנגן?

 

במקרים כאלו אין חשיבות יתרה לכלי נגינה ספציפי, ההעדפה האישית והמשיכה הטבעית הן אלו שצריכות להנחות את התהליך. לאדם אחת גיטרה אקוסטית תראה ככלי נגינה אידיאלי ולאדם אחר יכול להיות זה כינור או פסנתר. נסן לראות מהו הצליל והכלי שמושך אתכם ביותר ולכו עם הרגשתכם.

 

 

תקצוב

 

מחיריהם של כלי נגינה משתנים באופן דרסטי מאחד לשני, אין צורך להשקיע מיד עם ההתחלה (במידה ואתם נגנים חדשים) על הדגמים היוקרתיים ביותר. לדוגמא ניתן לרכוש גיטרה בכמה מאות שקלים בודדות או ב- 10 אלפי שקלים ובפועל לא יהיה הבדל משמעותי בהתחלה. הדבר נכון לגבי כל כלי נגינה. במידת הצורך עם ההתקדמות וההתמקצעות ניתן להחליף את כלי הנגינה בדגמים מתקדמים יותר.