כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

במה אומנות ובידור

מועדון לבר מצווה עם מופעי סטנד אפ

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

מועדון לבר מצווה עם הופעות סטנד אפ
בחירת מועדון לבר מצווה היא לא משימה קלה, בארץ קיים היצע עצום של מועדונים ואולמי אירועים המציעים כל אחד משהו ייחודי ושונה לחגיגת בר המצווה אותה אתם מארגנים. גם אם כבר בחרתם מועדון, נותרה לכם עוד עבודה רבה – מה תהיה התוכנית האומנותית באירוע, מה יוגש בקייטרינג, מה ינגן התקליטן ועוד. אחד הרעיונות הנפלאים לבר מצווה מהנה ומיוחד הוא הזמנת מופע סטנד אפ. קיימים סוגי מופעי סטנד אפ שונים, ורבים גם מותאמים במיוחד לחגיגות בר או בת מצווה ולקהל בגילאים מעורבים.

מועדון לבר מצווה עם הופעות סטנד אפ – למי זה מתאים?

שילוב של ליצן בבר מצווה המתקיים במועדון הוא רעיון נהדר ויוצא דופן. כפי שכבר נאמר, קיימים מופעי ליצנות רבים, והמשימה שלכם היא לבחור את המופע המתאים לכם ביותר. ראשית נציין, כי מופעי סטנד אפ מתאימים לכל סוגי חגיגות בר המצווה, והם מהווים בידור נהדר לצעירים ומבוגרים כאחד. קיימים מופעי סטאנד אפ בהם הקהל לא משתתף, אלא רק צופה ונהנה מהמופע, אך המופעים המוצלחים ביותר הם אלו המשתפים את הקהל ואת חתן בר המצווה. אחת הדרכים הנהדרות ליהנות מחגיגת בר מצווה היא דרך הצחוק, ומי יעורר אותו טוב יותר מקבוצה של סטנדפיסטים שיסתובבו בקהל, יעשו שטויות וישעשעו את כל המשתתפים? בנוסף, קיימים מופעי סטנד אפ המשלבים גם קסמים ואחיזות עיניים. קסמים הם דרך טובה מאוד לרתק את הקהל הצעיר והמבוגר כאחד, וגם מי שאינו בהכרח אוהב סטנדאפיסטים בוודאי ימצא את עצמו מופתע מרפרטואר הסטנד אפ הגדול שבשרוולם. קיימים עסקים רבים לסטנד אפ, ביניהם כאלו המציעים מופע מרובה סטנדאפיסטים או של סטנאפיסט אחד. כל שעליכם לעשות הוא לבצע חיפוש קצר ברשת האינטרנט, אשר יניב לכם תוצאות רבות ומגוונות לכל אחד מסוגי המופעים. מומלץ מאוד להיפגש עם הסטנדאפיסט או הסטמראש, על מנת לעבור יחד איתם על תוכנית בר המצווה, לסייע להם להשתלב נכון בלוח הזמנים ולקבל מושג כללי לגבי תוכנו של המופע. כדאי מאוד לבחור סטנדאפיסטים אשר להם ניסיון בחגיגות בר מצווה או בת מצווה, באופן כזה תוכלו להיות בטוחים כי הם כבר עברו חוויה זו בעבר ויידעו בדיוק מה לעשות.

לסיכום

מועדון לבר מצווה, קייטרינג, מופע סטנד אפ, תקליטן – בבואכם לארגן חגיגת בר מצווה במאה ה21 עומדת בפניכם משימה לא קלה לביצוע. כדאי מאוד לשתף את בר המצווה הצעיר בתכנון האירוע, היות ובסיכומו של יום מדובר באירוע אישי שלו. אף על פי כן, כדאי גם לשים דגש על הנאתם של האורחים המבוגרים, בבחירה של מועדון לבר מצווה או מופע אשר ידבר אל כל שכבות הגיל. בכל אחד מהתחומים כדאי גם לבצע סקר שוק, ולא למהר לקפוץ על ההזדמנות הראשונה, על מנת שתוכלו להבטיח לעצמכם לזכות בתמורה מלאה לכספיכם.
עוד כתבות :

» מועדון לבר מצווה עם ליצנים

מסיבת בר מצווה מצחיקהכולם יסכימו כי אירוע בר המצוו הוא אחד האירועים המשמחים ביותר. זהו יום הולדתו השלושה-עשר של הנער, בו הוא מקבל על עצמו את עול המצוות ובד בבד עושה את צעדין הראשונים בעולמם של הגדולים, של הגברים. כיום חגיגות בר המצווה נהיות גדולות יותר וחגיגיות יותר אם לבקשת הנער ואם לפי רצון ההורים שמחכים לרגע הזה שלוש עשרה שנים. אחד המקומות שהנוער של ימינו...