כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

עיצוב הבית

מטבחים טובים בבתים יפים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
בבניה המודרנית של היום מטבחים אינם גומחות בישול סגורות. לרוב המטבחים פתוחים אל הסלון של הבית , יש בהם פינת ישיבה והם חלק אינטגרלי מהבית. מטבחים טובים הם מטבחים מעוצבים שמשתלבים בבית ונותנים לו אוירה מתאימה ונעימה.


חברת מטבחים מתמחה לרוב במגוון אפשרויות ומתכננת עם הלקוח מטבח שיתאים לאופיו ולדרישותיו. תוכנות אינטרנט יכולות לדמות את הבית ולבנות מטבחים שאפשר לראות איך ישתלבו בתמונה הכוללת.


אופנת כלי המטבח

אופנת הכלים השתנתה. חלק מכלי הבישול הפכו היום לכלים דקורטיביים שמתאימים גם לקישוט וגם לבישול. למשל סירים . אחסון סירים תופס מקום רב. יש מגוון סירים ומגוון גדלים . פעם היו קונים סט סירים. כל סיר היה נכנס בסיר שיותר גדול ממנו ונגמר הסיפור. היום זה לא כך . לכל סיר יש ייחוד משלו וכמות הסירים השווים בגודלם היא גדולה יותר. בנוסף יש יחוד לכל סיר בדמות צבעיים יפים.

מטבחים טובים הם מטבחים מעוצבים ומעודכניםמטבחים טובים מתעדכנים עם האופנה. הם יאפשרו מקומות אחסון נוחים לאותם סירים ויאפשרו גם מצגת סירים נכונה לראווה. אחסון מכסים דורש חשיבה מיוחדת ונכונה על מנת שזה לא יתפוס מקום מיותר.

חשיבות הנוחות

מטבחים טובים מעבר להיותם יפים צריכים להיות נוחים. חשוב שיהיה מקום לכל דבר. קיימים כלים שיש בכל בית ודורשים שטחי שיש . חשוב שמתכנן המטבחים יידע לייעץ ללקוחותיו וישאל שאלות מנחות. קיימים הבדלים בין בתי משפחה בעלת מספר נפשות שמתבססת על בישול יום יומי או על משפחות שהבישול אינו חלק מרכזי בחייהן והן מתבססות על מכונת קפה מעוצבת לקפה ומוצרים בסיסיים בלבד.

מטבחים טובים חייבים להיות חלק מהבית ומהאנשים שלו. אנשים שהבית שלהם חם כדאי שיתנו למטבח שלהם מראה של עץ (מטבעי ועד לפורמייקה או פורניר בגווני עץ- על פי תקציב הלקוח) אנשים שאוהבים פורמאליות יכולים להשתמש בגווני לבן או צבעים יוקרתיים . חשוב במטבח שגם יהיה קל לנקות אותו. הרבה מדפים פתוחים זה יכול להיות מקסים אבל כשעומדים עליהם כלים והמדף והכלים הופכים להיות מלאי אבק המטבח מאבד מיופיו וחבל.עוד כתבות :

» עיצוב מטבחים לצרכים שונים

מטבחים הם החדרים החשובים בכל מתחם מגורים. מטבחים משמשים את הדיירים לצרכים רבים בין אם מדובר במטרות בישול או מטרות אירוח, חשוב מאד ליצור מטבחים נוחים לשימוש הדיירים בבית. המאמר מאת מחברת תדמית מטבחים  מאמר נוסף בנושא:   האווריה הכוללת בבית עם מקום מפגש מרכזי עיצוב מטבחים איכותיים ישפרו את התנאים של הדיירים המתגוררים בבית. מטבחים מעוצבים בדגש על...

» מתכננים בית חדש? בחירה במטבחים מעוצבים היא הבחירה הנכונה עבורכם

תחום המטבחים השתנה בשנים האחרונות. כיום ניתן להבחין בסוגים שונים של מטבחים מעוצבים לפי טעמו האישי של הלקוח, אם בעבר שימש לבישול כיום המטבח הוא חלק משמעותי בבית .מתכנים לעבור דירה בקרוב כדאי שתשקיעו מחשבה בתכנון המטבח. כיום אפשר למצוא סוגים שונים של מטבחים, כל אחד יכול למצוא את הסגנון המועדף עליו. תכנון מטבחים דורש מחשבה רבה, ישנם מספר פרמטרים שיש לקחת...

» מטבחים מעוצבים - אופי המטבח

אתם חולמים על שינוי? חשבו בשנים האחרונות אנחנו חיים בעידן של מידע, כלומר אנחנו חשופים לכל כך הרבה דברים שלא ממש ידענו על קיומם בעבר. מאמר מאת מחברת תדמית מטבחים המותג המוביל בתחום המטבחים המעוצבים למאמרים נוספים: כיום בעידן הרב ערוצי אנחנו יושבים מול הטלוויזיה בשעות הערב לאחר יום עבודה עמוס, אנחנו רוצים לראות תוכנית מעניינת, אנחנו בוחרים לראות תוכנית...

» עיצוב מטבחים - מטבחים מודרניים זה בדיוק בשבילכם

חשבו לרגע איזו אסוציאציה אומרת לכם המילה מטבחים מודרניים? מדיח כלים בעיצוב חדשני, צבעים נועזים? כיום אנחנו חיים בעידן של מידע כלומר אנחנו חשופים לכל כך הרבה מידע, באמצעות אמצעי תקשורת השונים, חשבו לרגע אם פעם היינו יודעים מה חדש בתחום עיצוב מטבחים דרך העיתון היום זה ממש לא כך, היום דברים השתנו. היום יש כל כך הרבה סגנונות עיצוב, אין ספק הבחירה מאד קשה.מאת -...