כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

משחקים והימורים

משחקים להורדה בחינם

  • PDF
משחקים להורדה בחינם - 1.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 

משחקים להורדה בחינם
אם נודה על האמת, כולנו אוהבים לשחק. לא משנה אם מדובר בילדים או במבוגרים, משחקים תמיד היו אחת האפשרויות המועדפות עלינו להעביר את שעות הפנאי או את שעות העבודה. עידן האינטרנט תרם רבות לחובבי המשחקים ואיפשר מיליוני משחקים להורדה בחינם. משחקים אלה נגישים וניתן להגיע אליהם באמצעות כמה לחיצות פשוטות או חיפוש במנועי חיפוש. היתרון המשמעותי בז'אנר זה הוא משחקים להורדה בחינם, משחקים ללא הגבלה בשילוב עם רמת גרפיקה גבוהה וידידותית שיוצרת עבורנו חוויה נעימה של משחקים אהובים.

משחקים להורדה בחינם: אתרי משחקים
כאשר נחפש משחקים באינטרנט, נמצא מיליוני תוצאות שכולם יובילו אותנו ככל הנראה לאתרים בהם ניתן לשחק און ליין ולאו דווקא לתוצאות משחקים להורדה בחינם. על מנת להגיע למקורות ההורדה, יש לחפש במיוחד אתרי משחקים תחת מילות החיפוש: משחקים להורדה למחשב או משחקים להורדה ישירה. יתכן ותמצאו משחקים להורדה בחינם דווקא באתרי הורדות ולא באתרי משחקים, כפי שרבים חושבים. אתרי ההורדות מאפשרים קטגוריות רבות של משחקים להורדה בחינם, בחלוקה למשחקי קלפים, משחקי אסטרטגיה, משחקי קלאסיקה, משחקי טריוויה ועוד.

משחקים להורדה בחינם: הורדה ישירה
רבים נתקלים במושג הורדה ישירה ואינם מבינים בדיוק את הכוונה. אז ככה, הכוונה היא לסוג הורדה אחר מאשר זה המתקיים בתוכנות השיתוף. הורדה ישירה מתאפשרת בכל מחשב בו חיבור האינטרנט אינו איטי במיוחד, לדוגמא במהירות של 2.5 מגה, כפי שיש ברוב החיבורים הביתיים. בהורדה ישירה, נוצר קשר ישיר עם השרת עליו נמצא קובץ המשחק, כך שהוא מורד למחשב ללא קבצים נלווים, קישורים או אתרים מתווכים. בעצם, זו דרך קצרה ויעילה להוריד את המשחקים. בשל הקשר הישיר עם השרת, לרוב המקור מאובטח ובדוק, כך שאין סכנה לאבטחת המחשב ולחדירת קבצים המסכנים אותו.

משחקים להורדה בחינם: חשוב לדעת
כשמורידים משחקים למחשב חשוב לדעת מספר דברים. ראשית, חשוב לדעת כי ישנם משחקים שמורדים כחינמיים, אך הם מוגבלים כמשחק Demo למספר מסוים של שלבים או ימים (30 ימים לרוב), כשלאחר מכן לא ניתן להמשיך לשחק ללא תשלום. דבר נוסף שחשוב לדעת נוגע לאבטחה. בעת הורדת המשחקים השונים ודאו כי סורק הוירוסים מופעל ואם מופיעה הודעת שגיאה או אזהרה כדאי לבטל את ההורדה ולא להמשיך בה אלא למצוא מקור הורדה אחר.
עוד כתבות :

» משחקים להורדה למחשב

משחקים להורדה למחשבכולנו אוהבים לשחק, אבל לא בהכרח אוהבים לשחק את משחקי האונליין באתרי המשחקים. טכנולוגיית פלאש גרמה להקמתם של מיליוני משחקים אותם ניתן לשחק כמעט בכל מהירות גלישה. הבעיה עם משחקים אלה היא גרסתם המוגבלת, שלעיתים מוגבלת מבחינת זמן ולעיתים מבחינת השלבים וההתקדמות במשחק. הפתרון לאוהבי המשחקים הוא פשוט למחשב. בלי תלות באינטרנט, בלי להתעכב...