כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

משחקים והימורים

משחקים להורדה למחשב

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

משחקים להורדה למחשב
כולנו אוהבים לשחק, אבל לא בהכרח אוהבים לשחק את משחקי האונליין באתרי המשחקים. טכנולוגיית פלאש גרמה להקמתם של מיליוני משחקים אותם ניתן לשחק כמעט בכל מהירות גלישה. הבעיה עם משחקים אלה היא גרסתם המוגבלת, שלעיתים מוגבלת מבחינת זמן ולעיתים מבחינת השלבים וההתקדמות במשחק. הפתרון לאוהבי המשחקים הוא פשוט משחקים להורדה למחשב. בלי תלות באינטרנט, בלי להתעכב בגלל עומס גולשים ובלי לשוטט מבלי למצוא – פשוט הקלידו משחקים להורדה למחשב בגוגל ובחרו את המשחקים האהובים.

משחקים להורדה למחשב: חינם
לא בכדי התפתחו מיליוני משחקים להורדה למחשב. אם לפני מספר שנים גולשים שמחו לראות שניתן לשחק במגוון המשחקים ללא הורדה, מהר מאוד החלו לצוץ החסרונות שבמשחקי האון ליין. יתרון אחד שלא פג הוא האפשרות לשחק במשחקים לגמרי בחינם. המבוגרים מבינינו ודאי זוכרים את משחקי הוידיאו שהיינו קונים בקופסאות ומשחקים במחשב באמצעות דיסקטים. היום כבר ניתן למצוא את כל המשחקים לגמרי בחינם, בין אם משחקי און ליין ובין אם משחקים להורדה למחשב. אם נתקלתם בהורדה הדורשת תשלום אל תתרגשו, פנו לאחור ונסו למצוא מקור הורדה אחר. קחו בחשבון שלעיתים תורידו משחק לגמרי בחינם אך לאחר מספר משחקים תתבקשו להזין מספר כרטיס אשראי.

משחקים להורדה למחשב: תוכנות שיתוף
יש מספר אפשרויות להוריד משחקים למחשב: אחת מהן, שהיא בין הנפוצות ביותר, היא תוכנות השיתוף. תוכנות אלה מאפשרות לכל משתמש לפתוח את ספריות המחשב שלו בפני כל המשתמשים האחרים. כך, בהקלדת מילות מפתח, נאתר את כל המשתמשים אשר במחשבם האישי קיים המשחק. בלחיצה על הורדה, המחשב יתחבר למחשב של הגולש ויחל בתהליך ההורדה. להורדה מסוג זה קיימים שני חסרונות: האחד, קצב ההורדה. כל פעולה של הגולש ממנו מורד המשחק יכולה להשפיע על קצב ההורדה ולכן תהליך זה יכול לארוך ימים. החיסרון השני הוא אבטחה, תוכנות אלה ידועות בחוסר האבטחה שבהן ולהימצאות הוירוסים המסוכנים בקבצים המורדים באמצעותן.

משחקים להורדה למחשב: הורדה ישירה
על מנת להימנע מחסרונות ההורדה באמצעות תוכנות השיתוף, כדאי שתכירו את האפשרות להורדה ישירה. הורדה זו מתבצעת בחיבור ישיר לשרת עליו נמצא קובץ המשחק. ברוב המקרים, אם אתם גולשים במהירות של 2.5 מגה לפחות, תוך מספר דקות המשחק יהיה לגמרי שלכם, ללא סיכונים וללא חדירת וירוסים קטלניים למחשב.
עוד כתבות :

» משחקים להורדה בחינם

משחקים להורדה בחינםאם נודה על האמת, כולנו אוהבים לשחק. לא משנה אם מדובר בילדים או במבוגרים, משחקים תמיד היו אחת האפשרויות המועדפות עלינו להעביר את שעות הפנאי או את שעות העבודה. עידן האינטרנט תרם רבות לחובבי המשחקים ואיפשר מיליוני בחינם. משחקים אלה נגישים וניתן להגיע אליהם באמצעות כמה לחיצות פשוטות או חיפוש במנועי חיפוש. היתרון המשמעותי בז'אנר זה הוא...