כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

רכב, הובלות ושינוע

נגררים לרכב – מתאמים, מחברים ומרוויחים בגדול

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

מגוון עצום של נגררים לרכב עומדים לרשותכם עם טכנולוגיות חדשות, תוספות והתאמות אישיות. כיום ניתן למצוא נגרר לרכב שיתאים לכל דרישה, בתנאי שמקבלים החלטה נכונה בקניה. לפניכם כל מה שצריך לדעת לפני שניגשים לרכוש נגרר לרכב.

מחפשים פתרון איכותי ויעיל לנשיאת ציוד כבד? נגרר לרכב בהחלט עשוי להיות פתרון יעיל עבורכם. בין אם מדובר באנשים פרטיים, עסקים או גופים ממשלתיים, נגררים לרכב מציגים מגוון רחב מאוד של גדלים, צורות, רמות גימור ועמידות. בין סוגי הנגררים השונים, ניתן למצוא את הסוגים הבאים:

נגררים לשימוש פרטי – המיועדים בדרך כלל לנשיאת ציוד קמפינג, אופנועים, אופנועי ים ודברים רבים נוספים.

נגררים המיועדים לשימוש מסחרי – לרוב מדובר על נגררים סגורים המיועדים לאחסון סחורה, שינוע והובלה.

נגררים למשקלים גבוהים במיוחד – נגררים מחוזקים שנועדו לנשיאת משקלים כבדים של עד 5-6 טון

נגררים לצרכים מיוחדים – קטגוריה המורכבת מנגררים לרכב המותאמים באופן אישי, לצרכים שונים ומיוחדים כגון: נגרר קיוסק, נגררים למטרות מגורים, נגררי עוקב מים ועוד דגמים רבים כיד הדמיון.

נגררים לרכב – על מה חשוב להקפיד?  

האם יש לכם צורך קבוע בנגרר או רק חד פעמי? כך תוכלו להחליט האם משתלם יותר לקנות נגרר או דווקא להשכירו.

מומלץ לרכוש נגרר המותאם לנשיאת משקל גבוה יותר מכפי שאתם מתכוונים להעמיס. חסכון יתר בתחום הזה עלול לעלות לכם ביוקר.

מומלץ לבחור נגרר המיוצר בישראל. לעומת שלדת הנגרר המיוצרת בארץ, הנגררים המיובאים מחו"ל מגיעים במידה סטנדרטית אחת, כך שאין אפשרות להתאימם באופן אישי ללקוח. כך לדוגמה גודל הנגרר הסטנדרטי יכול שלא להתאים למשתמש הישראלי ועוד פחות מכך - למאפייני המשתמש הישראלי.

צביעה אחידה, גילוון מוקפד ואטום, ריתוכים וגימורים איכותיים – רמת הגימור של הנגרר לרכב חשובה מאין כמוה ומבטיחה שימוש יעיל לאורך זמן, ללא צורך בתחזוק שוטף של הנגרר. 

רישוי הנגרר ו-וו הגרירה הם פעולה בירוקרטית מתישה. ודאו כי יצרן הנגרר שלכם מטפל גם בנושא הזה, לרבות עמידה בתור והשגת האישורים הנדרשים, עד לקבלת אישור סופי לנסיעה.

התקנת וו גרירה – רק מה שמתאים לרכב שלך

בטרם מתקינים נגרר לרכב, מתקינים וו גרירה. התקנה של וו גרירה נעשית על ידי גורם מוסמך ומורשה בלבד, וזאת בשל העובדה שפעולת ההתקנה צריכה לעבור אישור של משרד התחבורה. ודאו כי וו הגרירה הותקן בצורה אופטימאלית ועל פי הוראות היצרן המקוריות: ללא ריתוכים ולא באמצעות ווי גרירה שאינם מתאימים בדיוק לסוג הרכב שלך.

רוב דגמי הרכבים מגיעים עם ערכות ווי גרירה מקוריות המסופקות על ידי היצרן עצמו. יחד עם זאת, ישנם חברות מורשות לייצור ווי גרירה לדגמי רכבים מסוימים להם לא נמצא ערכות וויי גרירה מקוריות. וויי הגרירה עומדים בתקנים המחמירים של משרד התחבורה והטכניון ואף מגיעים עם אחריות יצרן.    

יש להתאים ווי גרירה מסוגים שונים: וו גרירה תפוח, נשלף ואפילו משולב. בנוסף, יש אפשרות להתקין פגוש חדש הנושא את ה-וו גרירה כחלק מהפגוש עצמו.

התקנת וו גרירה עם ממסר הגנה לשמירה על מחשב הרכב

לצד התקנה סטנדרטית של וו גרירה, אנו ממליצים להוסיף גם מערכת קטנה המשמשת כממסר הגנה על מחשב הרכב בזמן תקלה. במצב כזה, תקלה במערכת החשמל של הנגרר, לא תשפיע כלל על מערכת החשמל המרכזית של הרכב עצמו.      עוד כתבות :

» וו גרירה לרכב – טיפים ועצות שיעזרו למנוע אסון

נגררים לרכב הם כלי נהדר לאנשים פרטיים, עסקים ומוסדות ציבוריים המעוניינים בשינוע והובלה של דברים שונים. היתרון המהותי ביותר של הנגרר לרכב נעוץ ביכולתו להתאים באופן מושלם לצרכי המשתמש, הן מבחינת צורתו והן מבחינת המפרט הטכני שלו.בעוד הבניה וההתאמה נעשים בידי מכונים המורשים לכך מטעם משרד התחבורה, את התפעול היומיומי, כלומר: ניתוק וחיבור הנגרר ל-וו גרירה, מבצע...