כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

במה אומנות ובידור

עיצוב הזמנות לחתונה

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

עיצוב הזמנות לחתונה הוא אומנות המשלבת בין פונקציונאליות ההזמנה לבין יופייה וייחודה. זוגות רבים מעצבים בכוחות עצמם הזמנות לחתונה מבלי לשים לב לפרטים חשובים או מבלי להתאים את ההזמנה לאירוע עצמו. מה חשוב שישולב בעיצוב הזמנות לחתונה? מדוע הזמנות לחתונה חשובות כל כך?

אופי האירוע ועיצוב ההזמנה

עיצוב הזמנות לחתונה חייב לקחת בחשבון את אופי האירוע ולהתאים לו. הזמנת החתונה היא צוהר לאופייה של כל החתונה כולה והאלמנט הראשון אותו יראו האורחים. ההזמנה משקפת את החתונה כולה והיא זו אשר תיצור את הרושם הראשוני. הזמנות לחתונה חייבות לקחת בחשבון צבעים וצורות, חומרים ופונט ולהתאימם לסוג החתונה הנערכת. כך למשל, חתונה בחיק הטבע שונה במהותה מחתונה מפוארת באולם אירועים גדול. הדפסת הזמנות לחתונה ועיצובן בצורה הנכונה "תאותת" לאורחים כיצד להתלבש, להתנהג ואפילו את סכום המתנה המצופה מהם להביא עימם.

מה צריך וכדאי שיופיע על גבי הזמנות לחתונה?

  • פרטי האירוע הבסיסיים – הזמנות לחתונה הן קודם כל אמצעי למסירת פרטים. לכן, הן חייבות לכלול כמובן את שם החתן והכלה, הוריהם, מיקום מדויק, תאריך ושעת תחילת האירוע כשרבים נוהגים להבחין בין קבלת הפנים לחופה. מומלץ לכלול הוראות הגעה למקום ואפילו לכלול מפה של האזור.
  • פרטי התקשרות – הזמנות לחתונה חשוב שיכללו פרטי התקשרות של החתן ו/או הכלה או מי מטעמם המנהל את הפקת האירוע. אורחים עשויים לבקש פרטים נוספים על החתונה כגון הוראות הגעה ממקום מרוחק, רמת הכשרות של המקום, מידע בדבר האולם כגון האם מדובר בגן אירועים או אולם סגור ועוד.
  • אישור הזמנה ומנות – מומלץ מאוד לשלב תוך עיצוב הזמנות לחתונה גם בקשה לאישור הגעה, מספר אורחים ואת המנות המבוקשות במיוחד אם ישנן בקשות מיוחדות כגון כשרות מהודרת, צמחונות, אלרגיה למזון וכדומה.
  • אטרקציות – אם החתונה כוללת מופע כלשהו כגון מופע בידור, רקדנים, זמרים, כנריות וכדומה כדאי לציין זאת על גבי ההזמנה על מנת לתת לאורחים מושג טוב יותר לגבי הערב אותו הם עומדים להעביר. הפתעות הן דבר נהדר בחתונה אך יש לשים לב לכך שנשים מסוימים יתכן וירצו לדעת ראש כגון הציבור הדתי, אנשים מבוגרים, זוגות עם ילדים קטנים ועוד.

 עוד כתבות :

» כיצד אפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אחת לקראת החתונה?

זוגות רבים מחפשים דרכים שונות להרשים את האורחים שלהם כאשר הם שולחם הזמנות לחתונה. כיום ישנן דרכים שונות להרשים את האורחים ולגרום להם להגיע מופתעים לחתונה. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד ניתן להכין הזמנה לחתונה שהאורחים שלכם לא ישכחו עוד זמן רב. למגנט את האורחים שלכם אחת הדרכים המקוריות ביותר להפתיע את האורחים שלכם היא בשילוב שני הטרנדים החמים ביותר כיום...

» שם המאמר: עיצובים שונים של הזמנות לחתונה

 לאחרי שהוא כרע על ברך, ואת קיבלת טבעת, והחלטתם שמתחתנים!! יש ים של פרטים קטנים וגדולים שצריך לארגן. למרות קוטנם היחסי, הזמנות לחתונה הם פרט חשוב בארגון החתונה שלכם. הזמנה לחתונה כתובה ומודפסת שתישלח אל האורחים שלכם, היא הדרך המכובדת והטובה ביותר להזמין אותם ליום השמח הזה.הזמנות מודפסות לאירועים הם מסורת עתיקה, בעבר היא הייתה נחלת עשירים בלבד, אבל היום,...