כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

משחקים והימורים

על ווינר -מידע חשוב הצלחה בווינר

 • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

ווינר הינה תוכנית הימורים שעיקרה פעילות ספורטיבית אשר בה מקובל להמר על קבוצה כלשהי או להמר על משחקים העשויים להתקיים בזמן המשחק ועל סטטיסטיקה של נתונים שונים לדוגמא מספר השערים שיכבשו בזמן המשחק, כמות הקרנות, מי יספוג ראשון כרטיס צהוב ועוד אפשרויות שונות ומידע עליו ניתן להמר במשחק. ידוע שבווינר יש אפשרות להמר על משחקי כדורסל וכדור רגל בישראל ובעולם כולו. כדאי לדעת שתוכנית וינר מבוקרת של גוף ממשלתי בשם המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מפקחת על כל הנושא.תוכנית ווינר – קצת שיטות לגבי תוכנית ווינר
 • הימורי ווינר נפוצים מאוד ולכן, יש לאחרונה הרבה אתרי אינטרנט הממליצים ועוסקים בווינר. באתרים מסוג זה בנושא המלצות ווינר ניתן להשיג כמעט את כל המידע הדרוש כדי להמר נכון, ליהנות מתוצאות ההימור ולעשות כסף.

 • משחק תוכנית ווינר הוא משחק על בסיס יומי, ולכן האתרים אשר נותנים מידע בנושא המלצות ווינר רוחשים פעילות ומשתנים מבחינת המידע אשר בהם מדי יום. אתרי ווינר נמצאים בפעילות 24 שעות ביממה ומספקים מידע חשוב ומעודכן.

 • אתרים עם המלצות ווינר יעדכנו אותנו על התחזית ומזג האויר שיהיה ככל הנראה במשחק, על השחקנים שאינם במצב גופני טוב, אודות נתוני נצחון והפסד הקשורים אל המתחרים, ובנוסף על סטטיסטיקה ועל כל פרט רלוונטי עם יכולת השפעה על תוצאות המשחק.

 • המלצות ווינר יאפשרו גם למהמרים שאינם חובבים דרכים נוספות איך להצליח במילוי טופס הווינר. "המהמרים הכבדים” פיתחו שיטות שונות למיטוב תוצאות ההגרלה להרוויח גם אם טעינו בהימור.
מוכרות מספר דרכים ושיטות לשיפור הצלחה


 • כדי להצליח בשיטת ווינר יש לבחון באופן שוטף את עידכוני המידע השונים הקשור לקבוצות, לסקור את הסטטיסטיקות, את ההיסטוריה של הקבוצה ועוד נתונים רלוונטיים. ההצלחה בווינר אינה קלה- אך היא אפשרית, יש ללמוד ולהשקיע, לאסוף נתונים ולחשב היטב את סיכויי הזכייה וההפסד.


 • לא בכל פעם להאמין בצורה עיוורת לכל טיפ או מידע. פעמים רבות השיטה להימור מוצלח הינה לפי תחושות בטן. במידה וההרגשה שלכם מסמלת לכם ללכת על הימור מסוים על קבוצה אחרת מאשר המלצות הוינר, לכו על זה! אך מומלץ לדעת שיש סכנה תמיד באיבוד סכום ההימור.


 • ניתן למצוא היום אתרים רבים העוסקים בשיטות וינר המציבים באתר מחשבונים. באמצעות מחשבונים אלו ניתן לדעת כמה אפשר לזכות בכל הימור, האם ומתי ראוי לדאוג לעצמנו לגיבוי ולמלא יותרמטופס הימור יחיד.

 • המחשבונים הם אמצעי בהימור מוצלח.


 • מומלץ לשים לב לטיפים ולהמלצות המדווחים לנו על משחק שלא כדאי להמר בו. כמעט תמיד קיימים משחקים אשר עדיף להתרחק מהם ולא לבזבז כסף בהימור גרוע.

 • מומלץ לגלוש פורומים הרבים אשר עוסקים בטיפים לווינר. בפורומים אלו ניתן להתעדכן ברצף לגבי הפרטים החשובים להימור. מביני ענין יודעים שהם יכולים גם להתייעץ יחד עם מהמרים כמוך ולשפר את המידע שברשותך לשם הימור מוצלח יותר.
בהצלחה!עוד כתבות :

» לנצח את שיטת תוכנית ווינר. עובדות חשובות לגבי הימור ווינר

תוכנית ווינר הידועה היא תוכנית נפוצה וחוקית בישראל בתחום הספורט אשר בה אפשר לנסות להמר על קבוצה מסוימת או לחילופין על מקרים העשויים להתרחש תוך כדי המשחק ו/או על סטטיסטיקה של נתונים שונים לדוגמא כמות השערים שיובקעו במשחק, מספר הקרנות, מי יספוג ראשון כרטיס צהוב ועוד ועוד אפשרויות. ידוע שבווינר אפשר להמר ולנחש על משחקי כדורסל וכדורגל בישראל ובעולם כולו....

» בחינת גורם המזל במשחקי-הימורים באינטרנט

מבוא הוא משחק שתוצאתו לא מבוססת על יכולת השחקן אלא על ידי גורם אקראי.לדוגמא: כאשר מטילים קוביה, אין לאדם השפעה על תוצאת הקוביה (בהנחה שלא בוצע ניסיון רמאות), גורמים פיזיקליים הם שיקבעו את התוצאה.באינטרנט קיימים אתרי קזינו רבים שמאפשרים לגולשים לשחק ולהמר בכסף אמיתי. איך מנגנון הזכיה מיושם באתרים אלו?מנגנון הזכיה מיושם כולו בקוד התוכנה של האתר.לדוגמא:...