כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

במה אומנות ובידור

צילום הופעות וסרטים תדמיתיים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

הכנת מצגות לבת מצווה, הפקת סרט תדמית או צילום הופעות חייבים להתבצע על ידי צלמים מקצועיים או אנשים העוסקים בתחום של צילום ופיתוח על מנת שיהיה ניתן להניב תוצאות איכותיות.

הפקת סרט תדמית

רק מי שעוסק בתחום הצילום והוא בעל לקוחות עסקיים יודע כיצד הפקת סרט תדמית אמורה להתבצע. קיים הבדל משמעותי בין הפקה של סקט הדרכה מטעם החברה לבין הפקת סרט תדמית אשר אמור למכור ללקוח את המוצר או השירות שאותו עסק מספק. הפקת סרט תדמית חייבת להיות כזו שתעורר רגש אצל הצופה, שתרשים ותשפיע על מי שצופה בה כך שהרושם יישאר גם לאחר שייצא מהחדר וישקול האם לשכור את שירותיה של אותה חברה שסיפקה את הסרט התדמיתי. הפקת סרט תדמית יכולה להיעשות בין אם מעוניינים למכור מוצר, לגייס כספים או להעביר מסר כלשהו לצופה.

צילום הופעות

כאשר צלם מקצועי מגיע לבצע צילום הופעות הוא מודע לכך שלא מדובר בצילום תיעודי כלשהו אלא צילום אשר בסופו של התהליך אמור להעביר את התחושה והאווירה ששררה במקום גם למי שצופה בווידאו ולא נכח בהופעה. צילום הופעות חייב להיעשות תוך שימוש בתאורה נכונה ומתאימה בין אם קבועה או זזה, קביעת קומפוזיציה מתאימה, שימוש בציוד מקצועי ומתאים למקום ואופי ההופעה ועוד. צלם מקצועי בעל ניסיון בתחום של צילום הופעות יודע לקחת את כל הפרמטרים בחשבון וליצור סרט וידאו איכותי.

מצגות לבת מצווה

ישנן לא מעט חנויות צילום וצלמים עצמאיים אשר ישמחו לקחת חלק באירוע המשמח של חגיגת בת המצווה. כחלק מהשירותים שאותם צלמים נותנים, קיימת אפשרות של הכנת מצגות לבת מצווה. אותן מצגות יוקרנו במהלך כל הערב או בחלקו (נתון לשיקול דעתו של הלקוח) ויאפשרו לכל האורחים לצפות בתמונות מתקופות שונות אשר יסופקו על ידיכם של כלת בת המצווה. ברוב המקומות המציעים הכנת של מצגות לבת מצווה לא תיאלצו אפילו להגיע אליהם אלא פשוט לשלוח להם במייל כמות מסוימת של תמונות אותן הם ישלבו למצגת אחת מרשימה ואף יצרבו אותה על דיסק אותו תקבלו ותוכלו לשמור ולצפות בו בכל עת ולחוות את הערב המשמח שוב ושוב.

עוד כתבות :

» מבקש למחוק את המאמר

לקוחות רבים שואלים אותי: "כמה עולה סרט תדמית"?. שאלה פשוטה, אך התשובה קצת יותר מורכבת. עלות הפקת סרט תדמית או סרט מוצר יכולה לנוע בין מאות שקלים בודדים, ועד עשרות אלפי שקלים רבים.  בכדי לענות על שאלה זו, אחלק את התייחסותי לשני נושאים:-עלות פעילויות ההפקה- מה העלות של הפעילויות השונות המבוצעות בהפקת סרט התדמית או סרט המוצר? -הפקה בתקציב מוגבל- נציג מספר חלופות...