כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

רופא שיניים שיקום פה בקריות

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

שיקום הפה והלסת, הינה אחת מ-9 ההתמחויות שקיימות היום בישראל ונחשבת להתמחות הנחשקת ביותר. שיקום הפה והלסת, נתפס בתור מונח כוללני למגוון רב של טיפולי שיניים, אשר מטרתם היא אחת- להחזיר למטופלים חיוך יפה וצחור עם שיניים צחורות ואסתטיות. טיפולים של רופא שיניים שיקום פה  בקריות, מתבצע גם בכדי למנוע מצבים שבהם תידרש השתלת שיניים ושיקום במגוון שיטות. החזרת הפונקציונאליות למטופל אשר סובל ממחסור בשיניים, תתבצע ע"י השלמת שיניים חסרות או באמצעות שיניים תותבות אם נשלפות או אם קבועות. או, באמצעות שתלים דנטאליים ע"י מגוון רב של שיטות וטכניקות חדישות.

 

העלייה במודעות של אסתטיקת הפה והשיניים, גרמה לכך שרבים כבר מעוניינים להגיע ולטפל בבעיות השיניים שלהם אצל רופא שיניים שיקום פה בקריות. רופאי השינים המתמחים בשיקום פה משתדלים לתאם את ציפיות המטופלים, היות והדרישות של המופלים גברו והם מעוניינים כי הפה והשינים תהיינה מושלמות בתמורה לסכום הגבוה שעולים טיפולים אלה.

 

לא עוד רופא אחד שמבצע את כל טיפולי השיניים

 

אם פעם, עד לפני כמה שנים טובות, רופא אחד היה מבצע את כ טיפולי השיניים, היום זה כבר שונה. היום אמו מבקרים בקליניקות שבהם נמצאים כמה רופאי שיניים, כאשר כל אחד מומחה בתחומו.  ניתן למצוא באזור הקריות, מרפאות של רופאי שיניים כשאר כל רופא מומחה בתחום שלו, אם למשל רופא שיניים המתמחה בכתרים, רופא שיניים כירורג שמבצע ניתוחי חניכיים, רופא שיניים שיקום פה בקריות ועוד.

 

מטופלים מגיעים אל רופאי השינים המתמחים בשיקום פה, על פי שמועות והמלצות של מטופלים שכבר עברו טיפולי שיניים בהצלחה רבה  ושיניהם נראות מושלמות והם מחייכי בפה מלא לא חשש.

 

שיקום פה ביום אחד- האומנם?

 

היום בגלל הלחץ בזמנים של אנשים רבים, אשר אינם יכולים למשוך טיפולי שיניים לאורך חודשים, במיוחד טיפולים של רופא שינים שיקום פה בקריות. ניתן בהחלט לבצע את טיפול שיקום הפה ביום אחד, אם אין צורך בניתוח השתלת עצם. כל הטיפול יתבצע בהרדמה כללית, מה שעשוי להיות מעולה למי שיש לו פחד מרופאי שיניים וכן, ההחלמה תהיה תוך כמה ימים. כדאי תמיד להתעניין בדבר האופציות העומדות בפנינו, לעבור את הבדיקות ולראות אם אנו מתאימים לטיפול של השתלת שיניים ושיקום הפה, על פי הנתונינו הבריאותיים.  שלנו.