כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

רופא שיניים שיקום פה ולסת בצפון

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

 

שיקום הפה, מאפשר בנייה של השיניים בפה   ולעיתים ללא צורך בעקירת השיניים. ישנם מטופלים, אשר יש להם שיניים צהובות בשל אי התאמה בשיניים בשל פגם תורשתי. אנשים אלה, יצטרכו לעבור טיפולים של שיקום פה ולסת כללי, בכדי שתוך כמה טיפולי שיניים השיניים שלהם תיראינה עלות מראה אחיד. מי שגר באזור הצפון, יוכל למצוא רופא שיניים שיקום פה ולסת בצפון. רופא השיניים, יבצע במטופלים שיקום הפה וגוון השיניים באמצעות כתרים שיקנו למטופלים מראה של שיניים לבנות ואסתטיות. קיימות גם בעיות שיניים חמורות יותר שדורשים שיקום פה ולסת אשר מצריכה בניית תכנית  טיפול שיקומית שתטפל במקביל בבריאות, בתפקוד וכן במראה השיניים והחניכיים. ישנם אנשים שסובלים מנסיגת חניכיים ולכן, נדרשת התערבות כירורגית שתפתור את הבעיה.

 

הדמיה של רופא השיניים

 

רבים מרופאי השיניים בישראל, מחזיקים התוכנה מיוחדת של הדמיית שיניים, בכדי שהמטופלים יבינו, כיצד תיראינה השיניים שלהם לאחר סדרת טיפולים שיערוך  רופא שיניים שיקום פה ולסת בצפון. מצבים שבהם השיניים תנשורנה בשל ריקבון, מצריכים עבודת שיקום חדשנית של הפה והלסת גם התקנת והחלפת שיניים שבורות, כוללים בתכנית שיקום הפה והלסת. גם טיפולי יישור שיניים {אורתודנטיה}   כוללים את הטיפולים של שיקום פה ולסת.

 

במסגרת שיקום פה ולסת, ייערכו טיפולי שיניים בלסת העליונה והתחתונה כגון: כתרי שיניים, גשרים, וונירים דנטאליים ועוד. שיקום זה, כולל מערבות של כמה רופאי  שיניים , כאשר כל אחד מומחה בתחומו, זו הסיבה שיש למצוא רופא שיניים שיקום פה ולסת בצפון, {במידה ואתם מתגוררים באזור זה}, אשר מחזיק בקליניקת מומחים המעורבים בטיפולי שינים בתחומים השונים.

 

עבודות שיקום שיניים חדשנית שיקלו על המטופלים

 

מי שכשיר ובריא, יוכל לעבור טיפולי שיניים לשיקום הפה והלסת, כאשר מדובר בטיפול מורכב, בהרדמה מלאה אצל רופא שיניים שיקום פה ולסת בצפון, שמתמחה ובעל רישיון מיוחד לטיפול חדשני  של שיקום הפה והלסת ביום אחד .טיפול זה הוא נפוץ היום, היו ומטופלים רבים, מעוניינים להפטר בבת אחת מכל הטיפולים וכן ההחלמה היא בפעם אחת ולא בכל פעם כאשר ישנה סדרת טיפולי שיניים, עליהם להחלים מכל טיפול.