כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

לבטח שאלתם את עצמכם לא אחת, מה ההבדל בין שיקום לסת לשיקום פה?  נתחיל בכך, כי שיקום פה ולסת, אינה בהכרח בעיה שקשורה לטיפולי שיניים שגרתיים, כי אם למתן פתרונות מקצועיים כי אם לפתרונות הנמצאים בחלל הפה כגון חיך, הפנים והלחיים. אנשים שעברו למשל תאונת דרכים והלסת שלהם ניזוקה, אנשים שהם חולי סרטן שעברו שיקום הפה, אנשים שעברו פיגוע וכדומה. אם אתם מהקריות, כדאי תמיד לחפש  רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות,  כאשר שמעתם עליו המלצות ואתם בטוחים כי הוא יעיל, אמין ומקצועי.

אילו טיפולים נכללים בשיקום הפה והלסת?

שיקום הפה והלסת, כולל מגוון רב של טיפולי שיניים, העונים על: עקירות, שיקום שינים שחוקות, השתלות שיניים, השתלת עצם שחסרה למטרת  השתלת שיניים, כך שהשיניים תהיינה יציבות ותיתפסנה טוב בעצם הפה. היות והגולגולת קרובה למוח, מדובר בטיפולים שדרושים מיומנות רבה ומצריכים סטריליזציה מוחלטת. כל רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות או בכל אזור אחר בארץ, מכיר בעובדה כי תחום זה הוא נדרש, בשל המודעות הרבה של המטופלים השונים בצורך של איכות חיים טובה יותר ומראה אסתטי.

שיקום פה ולסת באמצעות הרדמה כללית- כל הטיפולים ביום אחד

לעיתים, כאשר קיימות בעיות רבות בפה המצריכות התערבות כירורגית, רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות, אשר מורשה לטיפולי שיקום הפה בהרדמה כללית, יבצע את הטיפול ביום אחד. לא לכל רופאי השיניים יש הסמכה ורישיון לבצע טיפולים מסוג זה והם מתבצעים בקרב מטופלים אשר סובלים מחרדות מטיפולי שיניים  ומעוניינים לסיים את סדרת הטיפולים ביום אחד, מה שמהווה יתרון נוסף והוא החלמה מחדש בכל פעם מטיפולי שיניים או שיקום הפה והלסת. רופא השיניים, הוא זה שיערוך תכנית כללית לשיקום הפה והלסת וכן את מטרות הטיפול.

לאחר שורה שלמה של צילום חלל הפה והשיניים, ניתן יהיה לדעת מה הבעיות ואיזה סוג של טיפולי שיניים ופה יידרשו.. שיקום הפה הינו מגוון רב ש טיפולים שמתחילים מסתימת שן פשוטה ועד שיקום הפה במלואו, באמצעות השתלת שיניים. אם אתם גרים באזור חיפה והקריות, יש למצוא רופא שיניים שיקום פה ולסת בקריות, כך שתהיו בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות של רופא שיניים מיומן המתמחה בתחום שיקום הפה והלסת בכל סוגי הטיפולים שיידרשו לכם.