כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

רופא שיניים תותבות בחיפה

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

אובדן שיניים, עשוי לקרות בגלל הרבה סיבות. יש כאלה ששיניהם נושרות בשל בעיה של עששת חמורה, נסיגת חניכיים, תאונה, גיל ועוד. שיניים תותבות, עשויות להוות תחליף לשינים טבעיות, אך היום אנשים רבים מעוניינים בהשתלה, במיוחד אנשים שעדיין בגיל העמידה ומעוניינים במראה אסתטי ותחושה של שיניים קבועות בפה.  ניתן למצוא רופא שיניים תותבות בחיפה במידה ואתם גרים בעיר זו, כך שתוכלו להתייעץ עמו לגבי סוג השיניים התותבות שעליכם להזמין על פי מבנה הלסת והשיניים שלכם כך שתוכלו להתאים את התותבות ולהמשיך לאיכול או לחייך ללא חשש.

גם הביטחון העצמי של אנשים שאיבדו את שיניהם הינו בשפל ולכן פתרון הולם שיציע רופא שיניים המתמחה בתותבות, עשוי להשיב את הביטחון העצמי ואת איכות החיים.

האפשרויות השונות של שיניים תותבות

תותבת היא שן מיוחדת קבועה או נשלפת שמחליפה שן אחרת. התותבת עשויה להיות שן אחת או מערך שלם של שיניים. ניתן למצוא כמה סוגים של שיניים תותבות  כאשר האיכותיות ביניהן הן תותבות נוחות מבחינת התחזוקה הקלה שלהן. ישנן שיניים תותבות שעשויים מאקריליק וכרום סטנדרטי, אך רק רופא שיניים תותבות בחיפה, יוכל להתאים את השיניים התותבות המתאימות למטופלים, על פי מבנה הלסת של כל מטופל.

גם שקיעת הלחיים היא בין התופעות של חוסר שיניים והתוצאה היא מראה מבוגר יותר. זו הסיבה שרבים מגיעים לבצע טיפולי שיניים והתאמת שיניים תותבות אצל רופא שיניים תותבות בחיפה או בשאר הערים בארץ, כך שיוכלו למצוא פתרון פרקטי ואסתטי על פי הנתונים של כל אחד.

שיניים תותבות זמינות או שיניים תותבות קבועות?

גם השתלת שיניים הן בעצם שיניים תותבות אך הן קבועות. גם כתרים נקראים שיניים תותבות. לא כל אחד יכול לבצע שתלים בגלל כל מיני סיבות בריאותיות או שאין התאמה מלאה  או אפשרות להחדיר את השתלים בגלל בעיה בחניכיים, מחלות כרוניות שונות ועוד. זו הסיבה כי רופא שיניים תותבות בחיפה, יוכל לבדוק את המטופל ולהחליט על פי הנתונים הקיימים, איזה סוג שיניים הוא יוכל להתאים למטופל שסובל מחסור בשיניים.