כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

בריאות ורפואה

רופא שיניים תותבות בקריות

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

תותבות הן בדרך כלל תחליף נשלף לשיניים, למרות שישנן תותבות זמניות להשתלת שיניים עד להתקנה המלאה של הכתרים הקבועים, למראה של שיניים טבעית וקבועות. במידה וחסרות לכם שיניים בפה ואתם מאזור הקריות, כדי להגיע לתכנית של שיקום הפה אצל רופא שיניים תותבות בקריות. הרופא יצלם לכם את השיניים באמצעות צילומי רנטגן, ישאל אתכם שאלות לגבי מחלות תורשתיות ואז יחליט אם אתם מתאימים  להשתלת שיניים או לכתרים או פתרונות אחרים אשר יוכלו להתאים לכם.

ישנם מגוון סוגים של שיניים תותבות אך במצבים שבהם קיים חוסר חלקי של שיניים, רופא שיניים תותבות בקריות, יבצע הרופא התקנה של תותבת חלקית. אם קיים חוסר מוחלט של שיניים בפה, הרופא יבצע השתלה של שן תותבת שלמה.

קיבוע שיניים תותבות באמצעות שתלים דנטאליים

היום בגלל הטכנולוגיה המתקדמת בתחום רפואת השיניים, רוב האנשים מעוניינים בשיניים קבועות, ע"י השתלת שתלים דנטאליים. יותר ויותר מטופלים בוחרים לבצע השתלת שיניים, בגלל הנוחות של שיניים קבועות בפה מבלי חשש ששיניים תותבות תזוזנה ממקומן. מדובר על איכות חיים טובה יותר. שיניים תותבות, מיוצרות מחומרים אקריליים וכן חומרים נוספים שכל רופא שיניים תותבות בקריות או בכל עיר אחרת, יוכל להציע לכם וכך תעמדו על היתרונות של סוגי השיניים התותבות שיוכלו להתאים לכם הן מבחינת היתרונות והן מהבחינה התקציבית.

גם ניקיון השיניים והפה, יתאפשרו בקלות, כאשר השיניים הן קבועות. השיניים החלופיות, מחזיקות מעמד לשנים רבות. יש לציין כי השן החלופית, מותאמת בדיוק לגוון השיניים שלכם, מה שלא יראה הבדל והשן התותבת הקבועה,  תיראה טבעית.

תחזוקת שיניים תותבות

חשוב לציין, כי שיניים תותבות דורשות תחזוקה יום יומית, ממש כמו השיניים הטבעיות שלנו. ללא ניקוי, יצטברו שאריות מזון בשיניים וידיפו ריח רע. החיידקים שיצטברו בשיניים התותבות, יפגעו בשיניים הטבעיות ובחניכיים. ניתן יהיה להסיר את התותבות באמצעות פעולה פשוטה. יש לשאול את רופא שיניים תותבות בקריות, לגבי תחזוקה נכונה של השיניים התותבות, כך שתיהנו משיניים בריאות לשנים רבות. כדאי להגיע לביקורת בכל תקופה שרופא השיניים יקבע לכם וכך תהיו בטוחים כי השיניים במצב תקין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיניים תותבות ישנן לא מעט יתרונות. ראשיתמדובר במראה אסתטי יותר- במקום שיניים רקובות או חסרות, ישנם גשרים, שתלים או תותבות שיוצרות מראה אחיד. שנית – השיניים החלופיות מחזיקות מעמד לאורך שנים. יתרון שלישי הוא מילוי החורים בין השיניים על ידי אחת האופציות מאפשרת ניקיון והיגיינת פה טובה יותר. יתרון רביעי הוא שהשן החלופית מותאמת בדיוק לצבע השיניים שלך על מנת שלא ליצור הבדל.

 

 

רופא שיניים תותבות בקריות