כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

Populary - פרסום מאמרים

רעיונות למסיבת רווקות

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

להפוך מרווקה לנשואה

מסיבת רווקות זהו אירוע של פעם בחיים, שמסמל יותר מכל חגיגה אחרת הנעשית לקראת החתונה את המעבר מחיי הרווקות אל חיי הנישואים. לקראת החתונה ישנן חגיגות רבות, לכל חגיגה מטרה אחרת, ובין כל האירועים האלו מסיבת רווקות זהו האירוע אשר נועד לציין את המעבר בין שני השלבים האלו, מהשלב הקליל שבחיים אל השלב המחייב והממוסד.

רעיונות למסיבת רווקות אחת גדולה

מאחר ולקראת החתונה ישנן חגיגות רבות, וזה עוד לפני שדברנו על החתונה עצמה וכמובן על כל האירועים שאחריה, ישנם זוגות אשר מעדיפים לצמצם את החגיגות ולהסתפק באירוע מרכזי אחד או שניים לקראת החתונה, אם בכלל. לכל זוג ההעדפות שלו. בכל מקרה, מאחר ומסיבת רווקות היא הסמל למעבר מחיי הרווקות אל חיי הנישואים, לא מומלץ לוותר על חגיגה זו. מומלץ לשדרג אותה על ידי רעיונות למסיבת רווקות שיכללו גם אירוע אחר בנוסף למסיבה עצמה.

רעיונות למסיבת רווקות אחרי המקווה

רעיונות למסיבת רווקות בשילוב עם חגיגה במקווה – מסיבת רווקות לאחר המקווה יכולה להתחיל מאוחר יחסית – לאחר שהדודות וכל בנות הדור הבוגר כבר הלכו הביתה. אפשר גם לערוך מסיבת רווקות רב דורית – אירוע נשי ייחודי לקראת החתונה.

רעיונות למסיבת רווקות יחד עם חינה

רעיונות למסיבת רווקות בשילוב עם חינה – גם חינה וגם מסיבת רווקות אילו חגיגות נשיות במקור, אך המצב הזה השתנה עם הזמן. חינה היא כבר לא אירוע מיוחד לנשים, וגם מסיבת רווקות עם גברים זהו לא מאורע נדיר במיוחד. רעיונות למסיבת רווקות משולבת עם חינה יכולים להחזיר את טהרת הנשיות לאירועים אלו, או להפוך את שני האירועים לחגיגה רבת משתתפים מכל המינים.

רעיונות למסיבת רווקות ביום החתונה

רעיונות למסיבת רווקות ביום החתונה, כוללים סוג שונה של מסיבת רווקות. במגזר הדתי בו נהוג שבני הזוג אינם נפגשים בשבוע שלקראת החתונה, הכלה מלווה בחברותיה ביום האחרון שלה כרווקה. רעיונות למסיבת רווקות שכזו יכללו הרבה התרגשות ושמחה מצד החברות המלוות, ולא תמיד יהיה מספיק זמן כדי להוסיף למסיבה גם תכנית מיוחדת.