כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

צרכנות שירותים ומוצרים

שם המאמר: מייבש ידידו הטוב ביותר של השיער

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

 

אתה או אחד מהקרובים אליך איבדו את יכולת התנועה? אובדן כזה הוא נחלת אנשים רבים, וכל שנה מתווספים עוד ועוד אנשים למעגל הנכים, אם בגלל מחלות ניווניות , זיקנה, תאונות דרכים ועוד.

התאמת הבית לאדם המוגבל בתנועה חשובה מאוד. ללא התאמות אלו יהפוך הנכה לנטל על בני ביתו, בעוד רוב אלו שאיבדו את יכולת התנועה שלהם חפצים להישאר עצמאיים ככל הניתן. התקנת מאחזים לתמיכה בחדרי הבית, ובחדרי השירותים היא מעשה לא מסובך שמשפר בצורה בלתי רגילה את החיים של הנכה בבית. מאחזים המותקנים בצורה טובה ויציבה מאפשרים למי שסובלים מאובדן יכולת תנועה ללכת לשירותים לבד, להתקלח לבד ואף להתהלך ברחבי הבית לבד ככל הניתן.

מאחזים לידיים ניתן לראות בחדרי שירותים בבתי חולים ובקניונים, בעיקר בחדרי שירותים לנכים. אבל ניתן לראותם גם במחלקות סיעודיות, בחדרי לידה, ובעוד מקומות.

חשוב להקפיד על התקנה יציבה של מאחזים וקניית מאחזים איכותיים שלא יתפרקו בזמן ההישענות עליהם. במידה ואינכם סומכים על עצמכם, הזמינו איש מקצוע שייעץ לכם על מאחזים איכותיים, ואופן ההתקנה, ויבצע עבורכם את ההתקנה.

 

מייבש שיער

 

אנשים רבים משתמשים במייבש שיער לצורך ייבוש השיער שלהם ועיצובו, מדי יום. לכן, מייבש שיער הם פריט חובה בביתם של אנשים אלו, וללא מייבש שיער הם פשוט לא ידעו מה לעשות.

קיימים בשוק מגוון עצום של מייבש שיער לכל צורך, כאשר ניתן לחלק אותם לכמה סוגים- מייבש שיער ביתיים, מייבש שיער מקצועיים ומייבש שיער תעשייתיים.

מייבש שיער ביתיים- מתאימים בעיקר למשתמש הביתי, שמייבש את שערו מדי יום או יומיים. ניתן לבחור מייבש שיער עם הספק אחד, בהתאם לסוג השיער, או עם הספקים משתנים. המחיר שלהם זול והם עמידים למדי.

מייבש שיער מקצועיים- מתאימים בעיקר לספרים ולמספרות. מייבש שיער אלו חייבים להיות עמידים בפני שעות רבות של עבודה, ולהתאים לכל סוגי השיער שיש. לכן, הם חייבים להיות בעלי הספק משתנה, מהירות משתנה וידית עבודה נוחה, שתקל על הספר לעשות את מלאכתו. מחירם של מייבש שיער אלו גבוה למדי.

מייבש שיער תעשייתיים- ניתן למצוא אותם מחוברים לקיר בעיקר בבית מלון ומלתחות ציבוריות. גם מייבש שיער אלו צריכים לעמוד בעומס עבודה, אבל הם לא מספקים לרוב, תוצאה מקצועית במיוחד.