כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

צרכנות שירותים ומוצרים

שערים חשמליים – מסבכים אך הכרחיים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

שערים חשמליים – מסבכים אך הכרחיים

שערים חשמליים למרות סירבולם וכבודתם הם בהחלט דבר נדרש והכרחי כיום כחלק מחיי היום.
עקב הנסיונות הרבים להתנקל לעם היהודי על כל צעד ושעל אין ברירה אלא לנסות ולבטח את עצמינו ככל האפשר. כמובן שהכל מבחנתינו אינו אלא רק השתדלות ורק רצון ה' הוא זה שיקבע כי הרי כבר כתוב " אם ה' לא ישמור עיר שוא שקד שומר".
אך ההשתדלות מבחינתינו היא הצבת שערים חשמליים גדולים ומסיבים בכל מקום אפשרי על מנת לדאוג לכך שלא כל עובר דרך וכל אחד שיחפוץ יוכל לעבור בכל מקום ובכל זמן.
כי בכל מקום שמוצבים שערים חשמליים , מוצב גם שומר העומד על המשמר ובודק כל אחד ואחד שרוצה להיכנס האם הוא אינו נושא עליו נשק או יותר גרוע מטען חבלה מכל סוג שהוא.

 שערים חשמליים במקומות עבודה

גם במקומות עבודה שונים כמו בנינים גבוהים וגדולים או מפעלים המשתרעים על שטח גדל ישנם מודעות לחשיבות של הצבת שערים חשמליים ומחסומים כי למרות שהעובדים הם קבועים ויחסית אותם אנשים מגיעים כל יום, יש גם חשש שגורם עוין ינסה להיכנס למיתחם ולבצע איזה שהיא פעולה זדונית. לכן כל כך חשוב להמיב מחסומים בדמות שערים חשמליים או ששער חשמלי אחד האם מדובר בצקום עבודה קטן, על מנת גם לתת תחושה לעובדים שהמקום הוא מוגן ובטוח וכן על מנת לגרום מלכתכילה לכך שאנשים עונים לא ינסו להיכנס כח יחששו וידעו על המחסומים והשערים החשמליים המוצבים בכניסה מה שירתיע אותם כבר מהתחלה לנסות להיכנס למיתחם.   

אז למרות ששערים חשמליים מסבכים יותר את החיים כי בכל מקום שבו מוצב שער חשמלי ולידו ביתן עם שומר יהיו מקרים שבהם השומר יעקב מישהו שנראה לו חשוד לבדיקה ארוכה יותר ובכך
יגרום לתור ארוך ולבזבטז זמן, אך גם במצב שכזה אסור לשכוח השערים החשמליים הם חשובים והכרחיים כי הם שומרים על מקום מסוים שלא תההיה אליו כניסה חופשית וכבר היו מקרים רבים שבהם שומרים פשוטים סיכלו אירוע חבלני זה או אחר