כניסה למערכת מאמרים

               אין חשבון עדיין?

צרכנות שירותים ומוצרים

תיקון מוצרי חשמל ביתיים

  • PDF
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

מה עושים כאשר מתקלקל לנו מקרר ואנחנו זקוקים באופן דחוף לבצע תיקון מקררים מקצועי?

קודם כל חשוב מאוד לא להיכנס לפאניקה, כי לכל תקלה יש פתרון. מומלץ לפני הזמנת טכנאי לראות מה הבעיה כי ישנם מצבים בהם יש תקלות קטנות אשר לא פוגעות בתפקוד הכללי של המקרר ופשוט אפשר לא לתקן על מנת לחסוך כסף.יש מקררים  מתקדמים ביותר שניתן לכוון טמפרטורה שונה בכל מדף ובמקרה שקירור של אחד המדפים מתקלקל הוא עדיין מקבל קור משאר המערכת הקירור של המקרר אך לא טמפרטורה שניתן לכוון ידנית.

 במילים אחרות זה לא כל כך נורא ולא חייבים לתקן אבל כאשר המקרר פשוט לא נדלק חייבים להזמין איש מקצוע אשר יבצע בדיקה וכמובן תיקון מקררים על מנת לפתור את הבעיה. כאשר מקרר לא נדלק זו תקלה רצינית שברוב המקרים לא יכולה להיפטר על ידי מישהו לא מוסמך שלא נדבר על סכנות התחשמלות.

בדיוק כמו תיקון מקררים כך גם תיקון מכונות כביסה חייב להתבצע על ידי אדם מבין בתחום החשמל ומוסמך לתקן מוצרי חשמל ביתיים. טיפול לא נכון בתקלה יכול אף לגרום יותר נזק  מאשר תועלת למוצר החשמלי לכן כדאי לבדוק עם יש לכם עסק.

מכונות כביסה:

תיקון מכונות כביסה הרבה פחות דחוף מאשר תיקון מקררים מכיוון שאוכל לא יכול לחכות, הוא פשוט יתקלקל בשונה מכביסה אשר אפשר לעשות ביד או אצל מישהו אחר אשר ברשותו מכונת כביסה תקינה.

במקרה חירום ניתן גם לפנות למכבסה שכונתית אשר נותנת שירותי כביסה במחיר לא יקר ובמינימום של זמן.

תקלות:

במידה ושני מוצרים מתקלקלים יחד מה כדאי לתקן קודם? התשובה היא כמובן מקרר.

בכל מקרה תבדקו היטב מה התקלה וצריך לקחת כמה הצעות מחיר לפני שמחליטים איפה עושים את התיקון של המקררים .

 
עוד כתבות :

» תיקון מקררים אחרי הקיץ החם

שמואל אסייאג כותב מאמרים מומחה בנושא מקררים ושמירה על יעילות המקרר לאורך השנה. נכתב ופורסם בתאריך 15.10.2011 באתר populary.co.il.מקררים בקיץהמקרר במהלך עונת הקיץ החמה הישראלית נחשף לאור שמש דרך חלונות הבית ולחום רב. זה גורם לעומס על מערכות הקירור שלו אשר צריכים לשמור על טמפרטורה נמוכה בשביל שהאוכל שלנו יישאר טרי וקר.אחזקה נכונהמומלץ מאד להזמין הבייתה בסוף הקיץ,...